Plakati-HBS-face-PH

PRVENSTVO HRVATSKE – Disciplina 8-Ball

MARKO LIŠNIĆ – PRVAK HRVATSKE u disciplini 8-Ball 21. i 22. rujna 2019. godine u biljarskim klubovima Beretka i Merit iz Splita održalo se Prvenstvo Hrvatske u disciplini 8-Ball. Na turniru je nastupilo 60 natjecatelja iz 17 klubova. Pobjednik turnira je Marko Lišnić iz BK Plan B koji je u finalu pobijedio Ante Šolu iz BK Desetka. Brončane medalje osvojili… nastavi

GP2 studeni

SNOOKER – CHALLENGE 06 – konačna lista prijava

Najbolji igrači snookera su svoj turnir odigrali proteklog vikenda, na redu su oni koji se u 7. ciklusu HSL-a žele naći među njima. Informacije o turniru Termin i mjesto odigravanja:    CH-06 turnir održat će se od 13. do 15.09.2019. g. u Snooker klubu The Nugget Zagreb, Matunova 14, Zagreb.  Ždrijeb i satnica: – ždrijeb turnira izvršiti će se u… nastavi

GP2 studeni

SNOOKER GP06 – TIN VENOS UVJERLJIVO DO POBJEDE!

Cijenjeni igrači, u nastavku možete vidjeti i preuzeti ždrijeb i satnicu predstojećeg GP06 turnira. Molimo sve natjecatelje da dođu najkasnije 15 minuta prije početka svojih mečeva. Marko Rkman

GP2 studeni

SNOOKER – 6. GRAND PRIX – NAJAVA

Nakon zasluženog ljetnog odmora, bliži se nastavak HSL-a. Nakon što je osvojio 5. Grand Prix i Prvenstvo Hrvatske, Jan Jelenić (POT) dočekuje 6. GP turnir na vrhu rang liste te kao prvi nositelj kreće u obranu 1000 bodova koje je osvojio na prošlosezonskom 6. ciklusu. Bit će vrlo interesantno vidjeti kako će nakon ovog turnira izgledati nova rang lista, budući… nastavi

Plakati-HBS-face-2-HBL-Sjever

2. HBL – 5. TURNIR – REGIJA SJEVER

2. HBL – REGIJA SJEVER – 5. TURNIR – Pobjednik Tin Petljak 31. kolovoza i 1. rujna 2019. godine u biljarskom klubu Metropolis u Zagrebu održao se 5. turnir 2. HBL – regije Sjever. Na turniru je nastupio 33 natjecatelja iz 6 klubova. Pobjednik turnira je Tin Petljak iz BK Metropolis koji je u finalu pobijedio Juraja Jurkovića iz BK… nastavi

Plakati-HBS-face-2-HBL-Jug

2. HBL – 5. TURNIR – REGIJA JUG

2. HBL – REGIJA JUG – 5. TURNIR – Pobjednik Jere Puljić 31. kolovoza i 1. rujna 2019. godine u biljarskom klubu Zeus u Kašteli održao se 5. turnir 2. HBL – regije Sjever. Na turniru je nastupio 23 natjecatelja iz 8 klubova. Pobjednik turnira je Jere Puljić iz BK Drniš koji je u finalu pobijedio Igora Škorića iz BK… nastavi

Plakati-HBS-face-2-HBL-Istok

2. HBL – 5. TURNIR – REGIJA ISTOK

2. HBL – REGIJA ISTOK – 5. TURNIR – Pobjednik Tomislav Cvitanušić 31. kolovoza i 1. rujna 2019. godine u biljarskom klubu Cibalia Vinkovci održao se 5. turnir 2. HBL – regije Sjever. Na turniru je nastupio 12 natjecatelja iz 2 kluba. Pobjednik turnira je Tomislav Cvitanušić iz BK Plan B koji je u finalu pobijedio Franjo Čanakija iz BK… nastavi

Plakat_EC_2019_Veldhoven

Hrvatska reprezentacija (U19) u finalu EP

Hrvatska reprezentacija do 19 godina u sastavu Ivan Galić, Luka Galić, Mario Gulić i Tin Petljak plasirala se u finale ekipnog natjecanja na EP u pool biljaru za kategorije (U17) i (U19) juniorke i juniore. U polufinalu pobjedili su ekipu Finske rezultatom 2:1. Finale je na rasporedu u 16.30h a možete ga pratiti na: https://europeanpoolchampionships.eu/livescore/ IVAN  GALIĆ (CRO)   v  JERE… nastavi

Ekipna medalja na EP

Hrvatska se plasirala u polufinale EP pobjedom 2:0 protiv Poljske u četvrtfinalu, u ranijem stadiju natjecanja Hrvatska je pobijedila Ukrajinu rezultatom 2:1 te Švedsku rezultatom 2:0. U polufinalu Hrvatska će se susresti s boljim iz susreta Finske i Bosne i Hercegovine.