Snooker – HSL CHALLENGE 04 – rezultati

Grozančići b copy

Svega pola sata od početka termina određenog za prijavu na ovaj turnir bilo je potrebno da se sva mjesta na ovom vrlo važnom i atraktivnom turniru druge kategorije Hrvatske Snooker Lige (HSL) – CHALLENGE 04 maksimalno popune a lista čekanja je bila duža nego ikad što dokazuje izvrstan rad u snooker sportu naše zemlje pa zbog ove , a i drugih okolnosti,uskoro će ,između ostalog, doći i do kompletne i detaljne promjene sustava natjecanja o  kojem ćemo na vrijeme izvijestiti sve involvirane i zainteresirane.
Turnir će se zbog navedenog igrati tri (3) dana prema satnici koja je dio ovog teksta prema principu “roll on roll off” što znači da nema čekanja za natjecatelje već se igra “meč za meč”:
Ždrijeb turnira obavljen je u srijedu, 08.02.17 u 21.00h u prostorijama Snooker kluba “POT”,trenutne snooker ” oaze” u Hrvatskoj i igrati će se u deset (10) grupa nakon kojih dvojica prvoplasiranih u grupi nastavljaju natjecanje u eliminacijskom dijelu igranjem šestnaestine,osmine, četvrt finala, polu finala i finala a četvorica najboljih ostvaruju neupitno pravo nastupa na slijedećem Grand Prix 05 turniru narednog ciklusa.
Tko su glavni favoriti ovog izuzetno zanimljivom turniru? Teško prognozirati.Igra i natječe se cijeli niz odličnih igrača od kojih svakako treba izdvojiti Damira Hržinu, Peru Pantića, Davora Urbančića, Olega Polaneca, Antonija Bezmalinovića, Ninu Reskušića, Tina Topića (svi SC POT) itd..itd..itd..
Igrači će nastupiti u Dress code-u C,a od 1/4 finala obavezan je dress code B.

RASTER TURNIRA:

 

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Urbančić(POT)  2:0  0:2  1  2:2  2
2 Vasung S. (POT)  0:2  1:2  0  1:4  3
3 Bezmalinović(POT)  2:0  2:1  2  4:1  1
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Rašan  (POT)  2:0  2:0  2  4:0  1
2 Vasung P.(POT)  0:2  2:1  1  2:3  2
3 Dean (POT)  0:2  1:2  0  1:4  3

 

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Polanec(POT)  2:0 2:0  2  4:0  1
2 Vukobrat (POT)  0:2  2:0  1  2:2  2
3  Dzimbeg (POT)  0:2  =.2 0  0:4  3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Reskušić (POT) 2:0 2:1  2  4:1  1
2 Fabečić ( POT)  0:2  2:1  1  2:3  2
3 Kevilj (POT)  1:2  1:2  0  2:4  3

 

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1  Topić (POT)  2:0  2:0  2  4:0  1
2  Redžić (8ball)  0:2  2:1  1  2:3  2
3  Krstevski (POT)  0:2  1:2  0  1:4  3
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1  Pantić (POT)  1:2  2:1  1  3:3  2
2  Hržina (POT)  2:1  2:0  2  4:1  1
3  Bijelić (POT)  0:2  1:2  0  1:4  3

 

 

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1  Rkman (POT)  2:0 2:0 2  4:0 1
2  Šujeranović(POT)  0:2  2:0  1  2:2  2
3 Kudeljnjak (POT)  0:2 0:2 0  0:4  3
GRUPA H 1 2 3 P fra pos
1  Knezović(POT)  2:1  2:0  2  4:1  1
2  Wright (POT)  1:2  2:1 1  3:3  2
3  Grgić (POT) 0:2  1:2  0  1:4  3

 

 

 

 

GRUPA J 1 2 3 P fra pos
1  Bosnar (POT)  2:0  2:0  2  4:0  1
2  Miočić (POT)  0:2  2:1  1  2:3  2
3  Zovko (POT)  0:2  1:2  0  1:4  3
GRUPA I 1 2 3 4 P fra pos
1  Skender (POT)  0:2  2:0  2:1  2  4:2  2
2  Pilipović (POT)  2:0  2:1  2:0  3  6:1  1
3  Kuže (POT)  0:2  1:2  1:2  0  2:6  4
4  Marjanović(POT)  1:2  0:2  2:1  1  3:4  3

 

 

 

 

1/16 finala Rez. Meč 1/8 finale Rez. Meč 1/4finale Rez. Meč 1/2finale Rez.
1 A1
 Bezmalinović  1
 0  1  Bezmalinović  2
2 F2  Pantić  1  Pantić  1
C2  Vukobrat  0  1  Bezmalinović  3
3 I1  Pilipović  1  Pilipović  0
 0  2  Pilipović  2
4  0  Knezović  0
H1  Knezović  1  1  Bezmalinović  2
5 E1  Topić  1  Reskušić  3
 0  3  Topić  2
6  0  Miočić  0
J2  Miočić  1  2  Topić  0
7 G2  Šujeranović  2  Reskušić  3
B2  Vasung P.  0  4  Šujeranović  0
8 D1  Reskušić  1  Reskušić  2
 0  FINALE  Reskušić  2
9 C1  Polanec  1 SKENDER  3
 0  5  Polanec  0
10 H2  Wright  0  Urbančić  1
A2  Urbančić  2 3  Urbančić  0
11 I2  Skender  1  Skender  3
 0  6  Skender  2
12 0  Hržina  1
F1  Hržina  1  2  Skender  3
13 G1  Rkman  1  Rkman  2
 0  7  Rkman  2
14  0  Bosnar  1
J1  Bosnar  1  4  Rkman  3
15 E2  Redžić  2  Rašan  0
D2  Fabečić  1  8  Redžić  0
16  0  Rašan  2
B1  Rašan  1

 

SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4 STOL 5
petak,10.02.
mečevi -grupe 17.45 Reskušić– Kevilj Urbančić – Bezmalinović Bosnar – Miočić Skender – Marjanović Pilipović– Kuže
18.45 roll on -roll off (Fabečić) roll on -roll off (Vasung S.) roll on -roll off
(Zovko)
roll on -roll off (Vukobrat) Polanec – Džimbeg
20.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
subota,11.02.
mečevi -grupe 9.45 Hržina – Bijelić Rašan – Dean Rkman – Šujeranović Topić – Kudeljnjak Knezović– Grgić
mečevi -grupe 11.00 roll on -roll off (Pantić) roll on -roll off (Vasung P.) roll on -roll off (Čudina) roll on -roll off (Redžić – Krstevski) roll on -roll off (Wright)
mečevi -grupe 13.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
1/16 finala 16.00
1/8 finala 18.00
1/8 finala 20.00
nedjelja,20.11.
1/4 FINALE 14.00
1/2 FINALE 16.30
FINALE 18.30

Svim natjecateljima želimo uspješan nastup

Darko Hojan
IOSS,predsjednik