Snooker – GRAND PRIX 6/6 – finale update nedjelja 20.00h

lotto-lottogewinn-lottospieler-lotterie-lotto-gewinn-lotto-einnahmen-regeln-neu

GRAND PRIX 06
12.05.-14.05.2017
Zagreb,SC POT

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 VENOS (SC POT) 2:1 2:0  2 4:1  1
2 Puškaš (Mr.Q ) 1:2  2:0 1 3:2 2
3 Reskušić ( POT)
0:2 0:2  0 0:4 3
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 BERMANEC(POT)  2:1 2:0  2  4:1  1
2 Herman (POT) 1:2  2:1  1  3:3  2
3 Rkman (POT)
0:2 1:2  0 1:4 3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 JELENIĆ J. (SC POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Blažičko ( POT)
0:2 2:1 1 2:3  2
3 Rašan  (POT) 0:2 1:2  0 1:4 3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 AYAZ KHAN (POT) 2:1 1:0 2 3:1 1
2 Vidmar (SC POT) 1:2 1:0 1 2:2 2
3 Grbić (Mr.Q)
 0:1  0:1  0 0:2  3
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 VUČETIĆ (Metropolis) 2:0 2:1 2 4:1 1
2 Švehla (Mr.Q) 0:2 1:2 0  1:4 3
3 Šturbek (Mr.Q) 1:2 2:1  1 3:3 2
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 RATKOVIĆ (POT) 1:2 1:2 0 2:4  3
2 Hojan (POT) 2:1 1:2 1 3:3 2
3 Lepesić (POT) 2:1 2:1  2 4:2 1
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 SAJKO (POT) 2:0 2:0  2  4:0  1
2 Cerinski (POT) 0:2 2:0 1  2:2  2
3 Urbančić (POT) 0:2 0:2  0  0:4  3
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 ROŠA (POT)  2:0  0:2 1  2:2 3
2 Gašparović (POT) 0:2 2:0  1  2:2 1
3 Ceraj (POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 Venos 3
F2  Hojan 2  Venos 3
2 H1  Gašparović  1  Blažičko 1
C2  Blažičko 3  Venos 3
3 E1  Vučetić 3  Ayaz Khan 1
B2  Herman 0  Vučetić 0
4 D1  Ayaz Khan 3  Ayaz Khan  3
G2  Cerinski 0  Venos 2
5 C1  Jelenić 3 JELENIĆ 4
H2  Ceraj  0  Jelenić 3
6 F1  Lepesić 0  Puškaš 0
A2  Puškaš 3  Jelenić 3
7 G1  Sajko 0  Vidmar 1
D2  Vidmar 3  Vidmar  3
8 E2  Šturbek  2  Bermanec 2
B1  Bermanec  3

SATNICA :

DATUM (h) STOL 1 – 4
STOL 1 – 4 STOL 1 – 4 STOL 1 – 4
petak,12.05.
mečevi -grupe 18.00 Venos –Reskušić Bermanec – Rkman
Ratković – Lepesić
Sajko – Urbančić
mečevi -grupe 19.30 Puškaš Herman Hojan Cerinski
mečevi -grupe 21.00
subota,13.05.
mečevi -grupe 11.30 Jelenić – Rašan Ayaz Khan – Grbić Vučetić – Šturbek Roša – Ceraj
mečevi -grupe 12.30 Blažičko Vidmar Švehla Gašparović
mečevi -grupe 14.30
1/8 finale 17.30 Venos – Hojan Ayaz Khan – Cerinski
1/8 finale 20.00 Lepesić – Puškaš
nedjelja,14.05
1/4 finale 12.00
1/2 FINALE 14.30
FINALE 17.30

 

Napomene :
– BROJ STOLA NA KOJEM ĆE IGRATI POJEDINE GRUPE ILI k.o. MEČEVI ,BITI ĆE ODREĐEN ŽDRIJEBOM 15 MINUTA PRIJE POČETKA MEČEVA UZ NAZOČNOST INVOLVIRANIH
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu ,pravovremenu obavijest natjecateljima.

SATNICA SUDACA :
Nedjelja u 12.00 : Rkman,Miočić,Krstevski,Hojan
1/2 finale : Krstevski,Miočić
Finale : Ivan Švehla ( Krstevski : marker)

Darko Hojan
IOSS,predsjednik