Snooker – GRAND PRIX 06 – Jan Jelenić pobjednik

logo_new

 

U “Snooker klubu The Nugget” održan je ždrijeb šestog GRAND PRIX turnira HSL sezone 2017/18. U nastavku možete vidjeti grupe, kao i satnicu natjecanja.

Turnir će voditi Marko Rkman uz asistenciju Alexandera Sabljaka.

GRAND PRIX 06 – sezona 2017/18
18.05.2018.-20.05.2018.
Zagreb, SC THE NUGGET

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1 2 3 P fra pos
1 Jelenić (SC Pot) 1111  2:0  2:0   2  +4   1.
2 Redžić (8 Ball)  0:2 1111  1:2  0  -3   3.
3 Reskušić (SC Pot)  0:2 2:1    1  -1   2.

 

 

 

 

GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1  Bermanec (Mr. Q) 1111  0:2  2:1    1     -1   3.
2  Herman (SC Pot)  2:0 1111  0:2    1  0   2.
3  Hržina (SC Pot)  1:2  2:0 1111    1  +1   1.

 

 

 

 

GRUPA C
1
2 3 P fra pos
1  Ayaz Khan (SC Pot) 1111 2:0 2:0 +4   1.
2  Gašparović (SC Pot)  0:2 1111  0:2  0  -4   3.
3  Urbančić (SC Pot)  0:2 2:0    1   0   2.

 

 

 

 

GRUPA D
1
2 3 P fra pos
1  Lepesić (SC Pot) 1111  2:0 2:1 2 +3   1.
2  Vranjanin (SC Pot)  1:2 1111  1:2  0  -2   3.
3  Bezmalinović (SC Pot)  1:2 2:1    1   0   2.

 

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1  Novak (Mr. Q) 1111 2:0 2:1  2  +3   1.
2  Cerinski (SC Pot)  0:2 1111  2:1  1  -1   2.
3  Ratković (The Nugget)  1:2  1:2    0  -2   3.

 

 

 

 

GRUPA F
1
2 3 P fra pos
1  Puškaš (Mr. Q) 1111  2:0 1:2  1    +1   1.
2  Švehla (Mr. Q)   0:2 1111  2:1  1   -1   3.
3  Sabljak (The Nugget)   2:1  1:2    1   0   2.

 

 

 

 

GRUPA G
1
2 3 P fra pos
1  Šturbek (The Nugget) 1111  2:0  2:1  2  +3   1.
2  Šebek (The Nugget)  0:2 1111  1:2  0  -3   3.
3  Bosnar (SC Pot)  1:2  2:1    1  0   2.

 

 

 

 

GRUPA H
1
2 3 P fra pos
1  Hojan (SC Pot) 1111  0:2  2:0       1      0   2.
2  Grbić (Mr. Q)  2:0 1111  0:2     1   0   1.
3  Polanec (SC Pot)  0:2  2:0       1   0   3.

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
  Jelenić   3      
F2   Sabljak   0     Jelenić    3
2 H1   Grbić   2     Urbančić    0
C2   Urbančić   3        Jelenić    3
3 E1   Novak   3        Novak    2
B2   Herman   0     Novak    3    
4 D1   Lepesić   3     Lepesić    2    
G2   Bosnar   2            Jelenić    4
5 C1   Ayaz Khan   3            Ayaz   Khan    2
H2   Hojan   0    Ayaz Khan    3    
6 F1   Puškaš   3    Puškaš    2    
A2   Reskušić   0        Ayaz   Khan    3
7 G1   Šturbek   0         Hržina    0
D2   Bezmalinović   3     Bezmalinović    0
8 E2   Cerinski   0    Hržina    3
B1   Hržina   3      

 

 

 

SATNICA :

DATUM   (h)        STOL 1
        STOL 2        STOL 3        STOL 4 STOL 5
petak,18.05.
mečevi -grupe 18.30 Ayaz Khan – Urbančić Lepesić – Bezmalinović Novak – Ratković Puškaš – Sabljak Šturbek – Bosnar
mečevi -grupe 20.00 W – Gašparović W – Vranjanin W – Cerinski W – Švehla W – Šebek
mečevi -grupe 21.30 L – Gašparović L – Vranjanin L – Cerinski L – Švehla L – Šebek
subota,19.05.
mečevi -grupe 12.30 Jelenić – Reskušić Bermanec – Herman Hojan – Polanec
mečevi -grupe 14.00 W – Redžić W – Hržina W – Grbić
mečevi -grupe 15.30 L – Redžić L – Hržina L – Grbić
1/8 finale 18.15  Urbančić  Ayaz Khan  Cerinski  Puškaš
1/8 finale 20.45  Novak  Lepesić – Bosnar  Šturbek – Bezmalinović  Sabljak
nedjelja,20.05.
1/4 finale 12.00  Hržina –   Bezmalinović  Ayaz Khan –   Puškaš  Novak –   Lepesić  Jelenić –   Urbančić
1/2 FINALE 15.00  Hržina – Ayaz   Khan   Jelenić –       Novak
FINALE 17.30  Jelenić – Ayaz Khan

Napomene :
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu , pravovremenu obavijest natjecateljima.

 Od 1/4 finalnih mečeva nadalje, svi mečevi imat će osigurane suce.

 

Svim natjecateljima želimo kvalitetne mečeve i dobar uspjeh.

 

Marko Rkman