Snooker – GRAND PRIX 05 – rezultati

zdrijeb

GRAND PRIX 05
31.03.-02.04.2017
Zagreb,SC POT

ŽDRIJEB:

 

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 VENOS (SC POT) 0:2 2:0  1  2:2  2
2 Blažičko (SC POT) 2:0 2:0 2 4:0  1
3 Rašan (SC POT)
0:2 0:2 0 0:4  3
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Ayaz Khan (Pot)  1:2 2:0 1 3:2  1
2 Herman(POT) 2:1 0:2  1 2:3  3
3 Lepesić (POT 
0:2  2:0 1  2:2 2

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BERMANEC(POT)  0:2 2:1 1 2:3  2
2 Ratković ( POT)
2:0 2:1 2 3:2 1
3 Urbančić  (POT)  1:2 1:2 0  1:2  0
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 JELENIĆ J. (SC POT) 2:0 2:1 2 4:1  1
2 Cerinski (SC POT) 0:2  2:1  1  2:3 2
3 Skender (SC POT)
1:2  1:2 0 2:4 3

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 VUČETIĆ (Metropolis) 0:2  0:2 0 0:4  3
2 Grbić (Mr.Q)  2:0  2:1  2 4:1  1
3 Ceraj (SC POT) 2:0 1:2 1  3:2 2
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 SAJKO  (SC POT)
 2:1 2:1 2 4:2  1
2 Roša (SC POT) 1:2 2:1  1 3:3 2
3 Bezmalinović(POT)
1:2 1:2  0  2:4  3

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Gašparović(POT) 1:2 1:2 0 2:4  3
2 Puškaš (Mr.Q ) 1:2 2:1  1  3:3  2
3 Reskušić ( POT) 2:1  2:1 2  4:2  1
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 HOJAN (POT) 0:2 2:1  1  2:3 2
2 Švehla ( Mr.Q) 2:0 2:0 2 4:0  1
3 Vranjanin (POT)
1:2 0:2 0  1:4 3

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 BLAŽIČKO  2
F2  ROŠA  3  ROŠA  1
2 H1  ŠVEHLA  0  BERMANEC  3
C2  BERMANEC  3 Bermanec  2
3 E1  GRBIĆ  2  Jelenić  3
B2  LEPESIĆ  3  LEPESIĆ  2
4 D1  JELENIĆ  3  JELENIĆ  3
G2  PUŠKAŠ  0  JELENIĆ  4
5 C1  RATKOVIĆ  3  VENOS  3
H2  HOJAN  1  RATKOVIĆ  2
6 F1  SAJKO  0  VENOS  3
A2  VENOS  3  Venos  3
7 G1  RESKUŠIĆ  0  Ayaz  0
D2 CERINSKI  3  CERINSKI  0
8 E2  CERAJ  1  AYAZ KHAN  3
B1  AYAZKHAN  3

SATNICA :

DATUM (h) STOL 1 – 4
STOL 1 – 4 STOL 1 – 4 STOL 1 – 4
petak,31.03.
mečevi -grupe 18.00 Ayaz Khan – Lepesić Bermanec – Urbančić
Sajko – Roša
Gašparović – Reskušić
mečevi -grupe 19.30 W– Ayaz Khan/Lepesić – Herman
W-Bermanec /
Urbančić – Ratković
W– Sajko/Roša Bezmalinović W

Gašparović/Reskušić– Puškaš

mečevi -grupe 21.00 L – Ayaz Khan/Lepesić – Herman
L – Ayaz Khan/Šturbek – Lepesić L-Sajko/Roša Bezmalinović L-Gašparović/Reskušić– Puškaš
subota,01.04.
mečevi -grupe 10.30 Venos- Rašan Jelenić – Cerinski Vučetić – Ceraj Hojan -Vranjanin
mečevi -grupe 12.00 W – Venos/Rašan – Blažičko W– Jelenić/ Cerinski– Skender W – Vučetić/ Ceraj – Grbić W – Hojan/Vranjanin – Švehla
mečevi -grupe 13.30 L – Venos/Rašan – Blažičko L – Jelenić/ Cerinski– Skender L-Vučetić/ Ceraj – Grbić L – Hojan/Vranjanin – Švehla
1/8 finale 16.30
1/8 finale 19.00
1/4 FINALE 21.30
nedjelja,02.04
1/2 FINALE 14.30
FINALE 17.00

W : pobjednik meča (winner)
L : gubitnik meča (looser)

Napomene :
BROJ STOLA NA KOJEM ĆE IGRATI POJEDINE GRUPE ILI k.o. MEČEVI BITI ĆE ODREĐEN ŽDRIJEBOM 15 MINUTA PRIJE POČETKA MEČEVA UZ NAZOČNOST INVOLVIRANIH.

SATNICA SUDACA :
Subota u 20.30 : Rkman,Wright,Krstevski,Šujeranović
1/2 finale : Krstevski,Šujeranović
Finale : Dario Miočić