Snooker – GRAND PRIX 05 – Satnica i rezultati

logo_new

 

 

U “Snooker klubu The Nugget” održan je ždrijeb petog GRAND PRIX turnira HSL sezone 2017/18. U nastavku možete vidjeti grupe, kao i satnicu natjecanja.

Turnir će voditi Marko Rkman uz asistenciju Alexandera Sabljaka.

 

GRAND PRIX 05 – sezona 2017/18
13.04.2018.-15.04.2018
Zagreb, SC THE NUGGET

 

 

 

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1 2 3 P fra pos
1 Jelenić     2:0    2:0
    2
   +4
    1.
2 Cerinski    0:2
     1:2
    0
    -3
    3.
3 Polanec    0:2
   2:1
      1
    -1
    2.

 

 

 

 

GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1  Ayaz Khan     2:1    2:0   2 +3    1.
2  Topić    1:2      2:0   1  +1    2.
3  Reskušić   0:2    0:2     0  -4    3.

 

 

 

 

GRUPA C
1
2 3 P fra pos
1  Bermanec   0:2   2:1     1    -1     2.
2  Novak    2:0    2:0     2     +4     1.
3  Šebek    1:2    0:2       0     -3     3.

 

 

 

 

GRUPA D
1
2 3 P fra pos
1  Lepesić   2:1   2:0     2    +3    1.
2  Redžić    1:2     0:2     0    -3    3.
3  Gašparović    0:2   2:0       1     0    2.

 

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1  Vučetić   1:2    0:1     0     -3    3.
2  Sajko    2:1    0:2     1     -1    2.
3  Herman    1:0  2:0       2    +3    1.

 

 

 

 

GRUPA F
1
2 3 P fra pos
1  Hojan    0:2    2:0     1     0     2.
2  Grbić    2:0      2:0     2    +4     1.
3  Draganić    0:2    0:2       0    -4     3.

 

 

 

 

GRUPA G
1
2 3 P fra pos
1  Puškaš  2:1  2:1      2     +2     1.
2  Rašan   1:2    1:2      0      -2     3.
3  Vranjanin   1:2  2:1        1      0     2.

 

 

 

 

GRUPA H
1
2 3 P fra pos
1  Šturbek    2:1   1:2     1    0    2.
2  Ceraj   1:2    2:0     1  +1    1.
3  Švehla   2:1   0:2       1   -1    3.

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
   JELENIĆ   3
F2    HOJAN   0
 JELENIĆ    2
2 H1     CERAJ   1
 BERMANEC    3
C2   BERMANEC
  3      BERMANEC   3
3 E1     HERMAN   3      LEPESIĆ    1
B2     TOPIĆ   2  HERMAN    0    
4 D1   LEPESIĆ   3
 LEPESIĆ    3    
G2  VRANJANIN   0          BERMANEC  4
5 C1   NOVAK
  3          NOVAK  0
H2   ŠTURBEK   0   NOVAK    3    
6 F1   GRBIĆ   0   POLANEC    1    
A2   POLANEC   3
    NOVAK    3
7 G1    PUŠKAŠ   3     AYAZ KHAN    1
D2   GAŠPAROVIĆ   1   PUŠKAŠ    0
8 E2     SAJKO
  0  AYAZ KHAN    3
B1  AYAZ KHAN
  3

 

 

 

SATNICA :

DATUM   (h)        STOL 1
        STOL 2        STOL 3        STOL 4
petak,13.04.
mečevi -grupe 18.30  Ayaz Khan – Reskušić  Vučetić – Sajko  Puškaš – Vranjanin  Šturbek – Švehla
mečevi -grupe 20.00 W – Topić W – Herman W – Rašan W – Ceraj
mečevi -grupe 21.30 L – Topić L – Herman L – Rašan L – Ceraj
subota,14.04.
mečevi -grupe 12.30  Jelenić – Polanec  Novak – Šebek  Redžić – Gašparović  Hojan – Draganić
mečevi -grupe 14.00 W – Cerinski W – Bermanec W – Lepesić W – Grbić
mečevi -grupe 15.30 L – Cerinski L – Bermanec L – Lepesić L – Grbić
1/8 finale 18.15   Ayaz Khan – Sajko  Puškaš – Gašparović  Novak – Šturbek  Herman – Topić
1/8 finale 20.45         Jelenić – Hojan    Ceraj-Bermanec  Lepesić –    Vranjanin   Grbić –  Polanec
nedjelja,15.04.
1/4 finale 12.00  Jelenić – Bermanec Ayaz Khan – Puškaš Herman -Lepesić  Novak – Polanec
1/2 FINALE 15.00 Bermanec – Lepesić  Ayaz Khan – Novak
FINALE 17.30  Bermanec – Novak

 

 

Napomene :
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu , pravovremenu obavijest natjecateljima.

 Od 1/4 finalnih mečeva nadalje, svi mečevi imat će osigurane suce.

 

Svim natjecateljima želimo kvalitetne mečeve i dobar uspjeh.

 

Marko Rkman