Snooker – GRAND PRIX 04 – Satnica i rezultati

logo_new

 

 

Jan Jelenić pobjednik GRAND PRIX 4

U “Snooker klubu The Nugget” održan je ždrijeb četvrtog GRAND PRIX turnira HSL sezone 2017/18. U nastavku možete vidjeti grupe, kao i satnicu natjecanja.

Turnir će voditi Marko Rkman, uz asistenciju Alexandera Sabljaka.

 

GRAND PRIX 04 – sezona 2017/18
02.03.2018.-04.03.2018
Zagreb, SC THE NUGGET

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1  Jelenić (POT)    2:0    2:0     2    +4     1.
2  Šturbek (The Nugget)    0:2    2:0     1     0     2.
3  Reskušić (POT)    0:2    0:2     0    -4     3.

 

 

 

 

  GRUPA B 1
2 3 P fra pos
1  Ayaz Khan (POT)     2:1    2:0    2    +3     1.
2  Gašparović (POT)    1:2    0:2    0    -3     3.
3  Švehla (Mr.Q)    0:2    2:0    1     0     2.

 

 

 

 

GRUPA C 1
2 3 P fra pos
1  Bermanec(Mr.Q)    1:0    2:0     2    +3     1.
2  Cerinski (POT)    0:1    0:1     0    -2     3.
3  Draganić (Metropolis)    0:2    1:0     1    -1     2.

 

 

 

 

GRUPA D 1
2 3 P fra pos
1  Lepesić (POT)    2:0    0:2     1     0     2.
2  Herman (POT)    0:2    0:2     0    -4     3.
3  Rašan (The Nugget)    2:0    2:0     2    +4     1.

 

 

 

 

GRUPA E 1
2 3 P fra pos
1  Vučetić (Metropolis)  2:0  1:0  1  +1  1.
2  Šebek (The Nugget)  0:2  2:1  1  -1  3.
3  Vranjanin (POT)  2:1  1:2  1  0  2.

 

 

 

 

GRUPA F 1
2 3 P fra pos
1  Puškaš (Mr.Q)  1:2  0:2  0  -3  3.
2  Ceraj (POT)  2:1  2:1  2  +2  1.
3  Redžić (8ball)  2:0  1:2  1  +1  2.

 

 

 

 

GRUPA G 1
2 3 P fra pos
1  Hojan (POT)  0:2 0:2 0  -4 3.
2  Grbić (Mr.Q)  2:0 0:2 1 0  2.
3  Novak (Mr.Q) 2:0 2:0 2  +4  1.

 

 

 

 

GRUPA H 1
2 3 P fra pos
1  Vidmar (The Nugget)  2:0  2:0  2  +4  1.
2  Sajko (POT)  0:2  2:0  1  0  2.
3  Urbančić (POT)  0:2  0:2  0  –4  3.

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
  Jelenić  3
F2   Redžić  0  Jelenić  3
2 H1   Vidmar  1  Draganić  0
C2   Draganić  3      Jelenić  3
3 E1  Vučetić  3      Rašan  0
B2 Švehla  1  Vučetić 1
   
4 D1 Rašan  3  Rašan  3    
G2  Grbić  2          Jelenić 4
5 C1  Bermanec  3          Bermanec 3
H2  Sajko  2  Bermanec  3    
6 F1  Ceraj  2  Šturbek  0    
A2 Šturbek  3      Ayaz Khan  2
7 G1 Novak  1      Bermanec  3
D2 Lepesić  3  Ayaz Khan  3
8 E2   Vranjanin  0  Lepesić  1
B1  Ayaz Khan  3

 

 

SATNICA :

DATUM   (h)        STOL 1
        STOL 2        STOL 3        STOL 4
petak,02.03.
mečevi -grupe 18.30 Vučetić – Vranjanin Puškaš – Redžić Hojan – Novak Vidmar – Urbančić
mečevi -grupe 20.00 W – Šebek W – Ceraj W – Grbić W – Sajko
mečevi -grupe 21.30 L – Šebek L –   Ceraj L –   Grbić L –   Sajko
subota,03.03.
mečevi -grupe 12.30 Jelenić – Reskušić Ayaz Khan–Švehla Bermanec -Draganić Lepesić – Rašan
mečevi -grupe 14.00 W – Šturbek W – Gašparović W – Cerinski W – Herman
mečevi -grupe 15.30 L – Šturbek L – Gašparović L –   Cerinski L – Herman
1/8 finale 18.15     Jelenić – Redžić        Ceraj – Šturbek        Vučetić – Švehla        Bermanec – Sajko
1/8 finale 20.45     Rašan – Grbić        Vidmar –           Draganić       Novak –  Lepesić Ayaz Khan – Vranjanin
nedjelja,04.03.
1/4 finale 12.30  Jelenić – Draganić  Bermanec – Šturbek  Ayaz Khan – Lepesić  Vučetić – Rašan
1/2 FINALE 15.00    Jelenić – Rašan   Ayaz Khan –    Bermanec
FINALE 17.30

 

Napomene :
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu , pravovremenu obavijest natjecateljima.

 Od 1/4 finalnih mečeva nadalje, svi mečevi imat će osigurane suce.

 

Svim natjecateljima želimo kvalitetne mečeve i dobar uspjeh.

 

Marko Rkman