Snooker – GRAND PRIX 03 – rezultati i satnica

gp-03-final

U utorak 25.10.16 u 21.00h, u prostoru SC POT-a od strane predstavnika IOSS-a i klubova ,te uz nazočnost vrlo velikog broja snooker igrača u doista sjajnoj atmosferi obavljen je ždrijeb trećeg GRAND PRIX 03 turnira nove sezone HSL-a 2016 koji će se održati od 28.-30.11.2016 u snooker klubu “POT” u Zagrebu i koji će prema sastavu grupa kvalitetom,izjednačenošću i neizvjesnošću biti vjerojatno sigurno jedan od onih iz rubrike: vrlo zanimljivo i uzbudljivo!
Sve grupe su manje više vrlo izjednačene i sve brojnija snooker zajednica s nestrpljenjem i veseljem čeka petak i početak turnira.Glavni favoriti kao i skoro svi sudionici turnira su članovi SC POT-a gdje se nalaze sjajni,najbolji uvjeti za razvoj ovog prelijepog sporta.

REZULTATI 1/2 FINALA :

Venos – Jelenić 3:2
Ayaz Khan – Bermanec 2:3

FINALE :

VENOS – BERMANEC 4:2

REZULTATI:

 

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 VENOS (SC POT) 2:0 2:1 2 4:1 1
2 Vidmar (SC POT)
0:2 1:2 0 1:4 3
3 Lepesić (SC POT
1:2 2:1 1 3:3 2
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 AYAZ KHAN (POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Švehla (Mr.Q) 0:2 1:2 0 1:4 3
3 Pantić( SC POT) )
0:2 2.1 1 2:3 2

 

 

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BERMANEC (POT) 2:0 1:2 1 3:2 1
2 Posarić ( POT) 0:2 2:0 1 2:2 2
3 Miočić (POT)
2:1 0:2 1 2:3 3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 JELENIĆ J. (POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Gašparović (POT) 0:2 2:1 1 2:3 2
3 Rašan ( POT)
0:2 1:2 0 1:4 3

 

 

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 VUČETIĆ (Metr.)
2:0 2:1 2 4:1 1
2 Puškaš (Mr.Q) 0:2 1:2 0 1:4 3
3 Herman ( POT)
1:2 2:1 1 3:3 2
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 ROŠA (POT) 1:2 2:0 1 3:2 2
2 Ratković (POT) 2:1 2:0 2 4:1 1
3 Urbančić (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3

 

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 SAJKO (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
2 Hojan (POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
3 Ceraj (POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 BLAŽIČKO (POT)
2:0 0:2 1 2:2 2
2 Cerinski (POT) 0:2 1:2 0 0:4 0
3 Grbić (Mr.Q)
2:0 2:1 2 4:1 1

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
VENOS 3
F2 ROŠA 1 VENOS 3
2 H1 GRBIĆ 1 POSARIĆ 0
C2 POSARIČ 3 VENOS 3
3 E1 VUČETIĆ 3 JELENIĆ 2
B2 PANTIĆ 1 VUČETIĆ 1
4 D1 JELENIĆ 3 JELENIĆ 3
G2 CERAJ 2 VENOS 4
5 C1 BERMANEC 3 BERMANEC 2
H2 BLAŽIČKO 1 BERMANEC 3
6 F1 RATKOVIĆ 0 LEPESIĆ 1
A2 LEPESIĆ 3 BERMANEC 3
7 G1 HOJAN 0 AYAZ KHAN 2
D2 GAŠPAROVIĆ 3 GAŠPAROVIĆ 0
8 E2 HERMAN 0 AYAZ KHAN 3
B1 AYAZ KHAN 3

IGRAČI KOJIMA JE TERMIN PRVOG MEČA U PETAK U 18.00h OBAVEZNI SU SE PRIJAVITI KOD VODITELJA TURNIRA NAJKASNIJE U 17.45H, A IGRAČI KOJIMA JE TERMIN PRVOG MEČA u 19.30h,NAJKASNIJE U 19.00h.

iGRAČI KOJIMA JE TERMIN PRVOG MEČA U SUBOTU U 10.00h OBAVEZNI SU SE PRIJAVITI KOD VODITELJA TURNIRA NAJKASNIJE U 9.45H, A IGRAČI KOJIMA JE TERMIN PRVOG MEČA u 11.30h,najkasnije u 11.00h.

NEPOŠTIVANJE OVE ODREBE IMATI ĆE ZA POSLJEDICU ADEKVATNE SANKCIJE KOJE ĆE SE ODREDITI PREMA STEGOVNOM PRAVILNIKU HBS-A !

SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 – 4
STOL 1 – 4 STOL 1 – 4 STOL 1 – 4
petak,16.09.
mečevi -grupe 18.00 Bermanec – Miočić Vučetić – Herman
Sajko – Ceraj
Roša- Urbančić
mečevi -grupe 19.30 W– Bermanec/Miočić – Posarić
W-Vučetić/Herman – Puškaš W– Sajko/Ceraj –
Hojan
W-Roša/Urbančić – Ratković
mečevi -grupe 21.00 L – Bermanec/Miočić – Posarić L– Vučetić/Herman – Puškaš L-Sajko/Ceraj –
Hojan
L-Roša/Urbančić – Ratković
subota,16.09.
mečevi -grupe 10.00 Venos -Lepesić Ayaz Khan -Švehla Jelenić – Rašan Blažičko -Grbić
mečevi -grupe 11.30 W – Venos/Lepesić –
Vidmar
W– Ayaz Khan/Švehla – Pantić W – Jelenić/ Rašan – Gašparović W – Blažičko/Grbić – Cerinski
mečevi -grupe 13.00 L – Venos/Lepesić –
Vidmar
L – Ayaz Khan/Švehla – Pantić L-Jelenić/ Rašan – Gašparović L – Blažičko/Grbić – Cerinski
1/8 finale 16.00 Grbić- Posarić Vućetić – Pantić Jelenić – Ceraj Bermanec-Blažičko
1/8 finale 18.15 Venos-Roša Ratković – Lepesić Hojan – Gašparović Herman – Ayaz Khan
1/4 FINALE 20.45
nedjelja,18.09
1/2 FINALE 13.45
FINALE 16.30

W : pobjednik meča (winner)
L : gubitnik meča (looser)

Napomene :
BROJ STOLA NA KOJEM ĆE IGRATI POJEDINE GRUPE ILI k.o. MEČEVI BITI ĆE ODREĐEN ŽDRIJEBOM 15 MINUTA PRIJE POČETKA MEČEVA UZ NAZOČNOST INVOLVIRANIH.

Voditelj turnira : Darko Hojan
Pomoćnici : Krešimir Čudina,Dario MIočić. Petar Šujeranović,Igor Krstevski,Filip Šebek.

Voditelj turnira ima pravo promijeniti broj stola na kojem će se igrati pojedini meč
– Voditelj turnira može odrediti da se odlučujući frame radi “održavanja” satnice u prihvatljivim okvirima igra u “six reds”modusu.
– U slučaju da sva trojica natjecatelja u grupi imaju identičan broj pobjeda i istu frame razliku ,igrati će se “shoot out” s jednom crvenom kuglom (stavlja se uz mantinelu u liniji s rozom kuglom) odmah po završetu zadnjeg meča u grupi.
– za polufinale i finale propisan je dress code tipa A (dress code tip B plus leptir mašna ) i u drugom tipu odijevanja neće biti dozvoljen nastup.
– u slučaju NEPRIMJERENOG i za snooker sport nedoličnog ponašanja nekog igrača,voditelj turnira može ga opemenuti,upozoriti ali i prema potrebi promptno diskvalificirati i udaljiti s turnira te prijaviti IOSS-u što će rezultirati daljnjim sankcijama.

Od mečeva 1/4 finala nadalje ,IOSS je osigurao suce za sve mečeve.
Suditi će : Marko Rkman,Dario Miočić,Darko Vranjanin,Stephen Wright i Petar Šujeranović (svi SC POT)

Svim natjecateljima želimo uspješan nastup!

Darko Hojan