Snooker – GRAND PRIX 02 – SATNICA,ždrijeb

Plakati-HBS-SnookerGP 2

U klubu “The Nugget”održan je ždrijeb drugog GRAND PRIX turnir sezone 2017/18 koje će prema sastavu grupa i imenima natjecatelja biti posebno zanimljiv!

Vođenje turnira su voditelj lige i su-organizator turnira SC “Nugget” povjerili  g.Marku Rkmanu

GRAND PRIX 02 – sezona 2017/18
10.11.-12.11.2017
Zagreb, SC THE NUGGET

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Ayaz Khan(POT)
2  Cerinski (POT)
3  Ceraj (POT)
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Jelenić (POT)
2 Herman (POT)
3 Cvitan (TheNugget)
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BERMANEC (Mr.Q)
2 Švehla (Mr.Q)
3 Bosnar (POT))
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 VUČETIĆ (Metropolis)
2 Vranjanin (POT)
3 Urbančić (POT)
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 LEPESIĆ (POT)
2 Sajko (POT)
3 Reskušić (POT)
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 VIDMAR (The Nugget)
2 Puškaš (Mr.Q)
3 Rašan (TheNugget)
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 HOJAN (POT)
2 Topić (POT)
3 Bartol (Metropolis)
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 GAŠPAROVIĆ (POT)
2 Šturbek (The Nugget)
3 Novak (Mr.Q)

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
F2
2 H1
C2
3 E1
B2
4 D1
G2
5 C1
H2
6 F1
A2
7 G1
D2
8 E2
B1

 

 

SATNICA :

DATUM (h) STOL 1 – 4
STOL 1 – 4 STOL 1 – 4 STOL 1 – 4
petak,10.11.
mečevi -grupe 18.30 Jelenić – Cvitan Vučetić – Urbančić Lepesić – Reskušić Vidmar – Rašan
mečevi -grupe 20.00 W – Herman W – Vranjanin W – Sajko W – Puškaš
mečevi -grupe 21.30 L – Herman L – Vranjanin L – Sajko L – Puškaš
subota,11.11.
mečevi -grupe 12.30 Ayaz Khan – Ceraj Bermanec – Bosnar Hojan – Bartol Gašparović – Novak
mečevi -grupe 14.00 W – Cerinski W – Švehla W – Topić W – Šturbek
mečevi -grupe 15.30 L – Cerinski L – Švehla L – Topić L – Šturbek
1/8 finale 18.15 A1 – Rašan Jelenić – Sajko Lepesić -Cvitan Puškaš- A2
1/8 finale 20.45 C1 – H2 Vranjanin – G2 G1 – Vučetić H1 – C2
nedjelja,12.11
1/4 finale 12.30
1/2 FINALE 15.00
FINALE 17.30

 

Napomene :
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu ,pravovremenu obavijest natjecateljima.

SATNICA SUDACA :
Nedjelja u 12.30 : Rkman,Miočić,Šebek,Švehla (Čudina)
1/2 finale : Švehla,Miočić
Finale : Marko Rkman (Miočić : marker)

Darko Hojan
voditelj