Snooker – GRAND PRIX 02 – Tin Venos ponovno na vrhu!

GP2 studeni

 

U “Snooker klubu The Nugget” održan je ždrijeb drugog GRAND PRIX turnira HSL sezone 2018/19. U nastavku možete vidjeti grupe, kao i satnicu natjecanja.

Turnir će voditi Marko Rkman uz asistenciju Alexandera Sabljaka i Filipa Šebeka.

 

GRAND PRIX 02 – sezona 2018/19
16.11.2018.-18.11.2018
Zagreb, Snooker klub   THE NUGGET ZAGREB

GRUPA A 1 2 3 P fra pos
1 Bermanec (Mr.Q)   2:1  2:0  2 +3 1.
2 Sajko (POT)  1:2    2:1 1 0 2.
3 Miočić (POT)  0:2  1:2   0 -3 3.

 

 

 

GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Novak (Mr.Q)   2:1  2:0  2 +3 1.
2 Vranjanin (POT)  1:2    2:1 1 0 2.
3 Herman (POT)  0:2  1:2   0 -3 3.

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Lepesić (Mr.Q)   2:0  2:0  2 +4 1.
2 Švehla (Mr.Q)  0:2    0:2 0 -4 3.
3 Bezmalinović (POT)  0:2  2:0   1 0 2.

 

 

 

GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Ayaz Khan (POT)   2:0 0:2
 1 0 2.
2 Ceraj (Metropolis)  0:2    0:2 0 -4 3.
3 Venos (Mr. Q)  2:0  2:0   2 +4 1.

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Puškaš (Mr. Q)   2:0  2:0  2 +4 1.
2 Rašan (POT)  0:2    2:0 1 0 2.
3 Zolota (The Nugget)  0:2  0:2   0 -4 3.

 

 

 

GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 Redžić (8 Ball)   1:2  2:1  1 0 2.
2 Sabljak (The Nugget)  2:1    2:1 2 +2 1.
3 Pilipović (POT)  1:2  1:2   0 -2 3.

 

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Vučetić (The Nugget)   2:1  2:0  2 +3 1.
2 Gašparović (POT)  1:2    1:2 0 -2 3.
3 Rkman (The Nugget)  0:2  2:1   1 -1 2.

 

 

 

 

GRUPA H 1 2 3 P fra pos
1 Šebek (The Nugget)   1:2  0:2  0 -3 3.
2 Draganić (Met.)  2:1    2:0 2 +3 1.
3 Reskušić (POT)  2:0  0:2   1 0 2.

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 BERMANEC 3
F2 REDŽIĆ 1 9 BERMANEC 3
2 H1 DRAGANIĆ 2 BEZMALINOVIĆ 0
C2 BEZMALINOVIĆ 3     BERMANEC 1
3 E1 PUŠKAŠ 3     VENOS 3
B2 VRANJANIN 2 10 PUŠKAŠ 0    
4 D1 VENOS 3 VENOS 3    
G2 RKMAN 0         VENOS 4
5 C1 LEPESIĆ 1         NOVAK 3
H2 RESKUŠIĆ 3 11 RESKUŠIĆ 3    
6 F1 SABLJAK 3 SABLJAK 2    
A2 SAJKO 2     RESKUŠIĆ 0
7 G1 VUČETIĆ 3     NOVAK 3
D2 AYAZ KHAN 2 12 VUČETIĆ 1
8 E2 RAŠAN 0 NOVAK 3
B1 NOVAK 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DATUM   (h)        STOL 1
        STOL 2        STOL 3        STOL 4
petak,16.11.
mečevi -grupe 18.30  Vučetić – Rkman  Redžić – Pilipović  Puškaš – Zolota  Ayaz Khan – Venos
mečevi -grupe 20.00 W – Gašparović W – Sabljak W – Rašan W – Ceraj
mečevi -grupe 21.30 L – Gašparović L – Sabljak L – Rašan L – Ceraj
subota,17.11.
mečevi -grupe 12.30 Bermanec – Miočić  Novak – Vranjanin  Lepesić – Bezmalinović  Šebek – Reskušić
mečevi -grupe 14.00 W – Sajko W – Herman W – Švehla W – Draganić
mečevi -grupe 15.30 L – Sajko L – Herman L – Švehla L – Draganić
1/8 finale 18.15 Vučetić – Ayaz Khan Sabljak – Sajko Puškaš – Vranjanin Lepesić – Reskušić
1/8 finale 20.45 Novak – Rašan Venos – Rkman Bermanec – Redžić Draganić – Bezmalinović
nedjelja,18.11.
1/4 finale 12.00 Puškaš – Venos Reskušić – Sabljak Bermanec – Bezmalinović Vučetić – Novak
1/2 FINALE 15.00 Bermanec – Venos Novak – Reskušić
FINALE 17.30 Venos – Novak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napomene :
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu , pravovremenu obavijest natjecateljima.

Od 1/4 finalnih mečeva nadalje, svi mečevi imat će osigurane suce.

 

Svim natjecateljima želimo kvalitetne mečeve i dobar uspjeh.

 

Marko Rkman