Snooker – GRAND PRIX 01 – Filip Bermanec pobjednik

Plakati-HBS-snooker-800x472-GP

GRAND PRIX 01 – sezona 2018/2019

05.-07.10.2018.
SC POT, Zagreb, Ksaver 195

 

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Bermanec (Mr.Q) 2:0 1:2 1 3:2 2
2  Rašan (POT) 0:2 1:2 0 1:4 3
3  Cerinski (POT) 2:1 2:1 2 4:2 1
GRUPA B 1 2 3 P fra  pos
1 Novak (Mr. Q) 0:2 2:0 1 2:2 2
2 Sajko (POT) 2:0 1:2 1 3:2 1
3 Rkman(Nugget) 
0:2 2:1 1 2:3 3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Ayaz Khan(POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
2 Šebek(Nugget) 2:0 2:0 2 4:0 1
3 Bezmalinović(POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
GRUPA D 1 2 3 P fra  pos
1 Lepesić (Mr.Q) 2:0 2:1 2 4:1 1
2 Sabljak(Nugget 0:2 2:0 1 2:2 2
3 Bosnar(POT)
1:2 0:2 0 1:4 3
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Puškaš (Mr.Q) 2:0 0:2 1 2:2 2
2 Herman (POT) 0:2 1:2 0 1:4 3
3 Urbančić (POT) 2:0 2:1 2 4:1 1
GRUPA F 1 2 3 P fra  pos
1 Redžić (8ball) 0:2 0:2 0 0:4 3
2 Vranjanin (POT) 2:0 2:1 2 4:1 1
3 Gašparović(POT) 2:0 1:2 1 3:2 2
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Vučetić(Nugget) 2:1 2:0 2 4:1 1
2 Švehla(Mr.Q) 1:2 2:1 1 3:3 2
3 Reskušić (POT) 0:2 1:2 0 1:4 3
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 Topić (Nugget) 0:2 0:2 0 0:4 3
2 Ceraj(Metrop.) 2:0 2:0 2 4:0 1
3 Miočić(POT) 2:0 0:2 1 2:2 2

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
CERINSKI 0
F2 GAŠPAROVIĆ 3 GAŠPAROVIĆ 3
2 H1 CERAJ 1 BEZMALINOVIĆ 2
C2 BEZMALINOVIĆ 3 GAŠPAROVIĆ 3
3 E1 URBANČIĆ 0 NOVAK 2
B2 NOVAK 3 NOVAK 3
4 D1 LEPESIĆ 3 LEPESIĆ 0
G2 ŠVEHLA 2 GAŠPAROVIĆ 0
5 C1 ŠEBEK 3 BERMANEC 4
H2 MIOČIĆ 1 ŠEBEK 2
6 F1 VRANJANIN 1 BERMANEC 3
A2 BERMANEC 3 BERMANEC 3
7 G1 VUČETIĆ 3 VUČETIĆ 2
D2 SABLJAK 2 VUČETIĆ 3
8 E2 PUŠKAŠ 3 PUŠKAŠ 0
B1 SAJKO 0

 

SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
Petak, 5.10.
Grupe 18.30 Novak – Rkman Sabljak – Bosnar Puškaš – Urbančić Topić – Miočić
Grupe 20.00 W- Sajko W – Lepesić W – Herman W – Ceraj
Grupe 21.30 L – Sajko L – Lepesić L – Herman L – Ceraj
Subota, 6.10.
Grupe 13.00 Bermanec – Cerinski Ayaz Khan – Bezmalinović Redžić – Gašparović Vučetić – Reskušić
Grupe 14.30 W – Rašan W – Šebek W – Vranjanin W – Švehla
Grupe 16.00 L – Rašan L – Šebek L – Vranjanin L – Švehla
1/8 finala 18.30 Cerinski – Gašparović Puškaš – Sajko  Urbančić – Novak Vranjanin – Bermanec
1/8 finala 20.30 Šebek – Miočić Švehla – Lepesić Vučetić – Sabljak Ceraj – Bezmalinović
Nedjelja, 7.10.
1/4 finale 12.00 Gašparović – Bezmalinović Vučetić – Puškaš Šebek – Bermanec Novak – Lepesić
1/2 finale 14.30 Gašparović – Novak Bermanec – Vučetić
FINALE 17.00 Gašparović – Bermanec

 

Napomena:
– u izuzetnim situacijama Voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima

 

Krešimir Čudina