Snooker – GRAND PRIX 01 – rezultati 3.dan

Plakati-HBS-SnookerGP

Rezultati prvog GRAND PRIX turnir sezone 2017/18:

Petak, 29.9.2017

18.30: mečevi grupa
1. Bermanec – Šebek 2:0
2. Vidmar – Rašan 0:2
3.Lepesić – Redžić 2:0; Luka break 58
4.Gašparović – Reskušić 2:1

20.00:
1. Bermanec – Sajko 2:0; Berma break 81!!
2. Rašan – Puškaš 0:2
3. Lepesić – Cerinski 2:1
4: Gašparović – Hojan 0:2

21.30:
1. Šebek – Sajko 0:2
2. Vidmar – Puškaš 2:1
3. Redžić – Cerinski 2:0 Edo break 43
4. Reskušić – Hojan 1:2

 

Subota, 30.9.2017

12.00: mečevi grupa
1. Jelenić – Posarić 2:1
2. Ayaz Khan – Grbić 2:0 Imi break 46
3.Vučetić – Vranjanin 2:1
4.Ratković – Urbančić 0:2

13.30:

1. Jelenić – Topić 1:2
2. Ayaz Khan  – Herman 2:0
3. Vučetić – Švehla 2:1
4. Urbančić- Šturbek 0:2

15.00 :

1.Topić -Posarić 2:1
2.Herman – Grbić 2:1 Grbić pogodio crnu za 2:0, ali ušla mu i bijela…
3.Švehla – Vranjanin 1:2
4.Šturbek – Ratković 2:0

 

1/8 FINALE  18.30:

1. Bermanec – Gašparović 3:1
2. Hojan – Sajko 3:0
3. Vučetić – Redžić 3:2
4. Šturbek – Herman 3:0

 

1/8 FINALE  20.30:

1. Topić – Rašan 3:0
2. Puškaš – Jelenić 0:3 Jan break 48
3. Lepesić – Vranjanin 3:0
4. Urbančić – Ayaz Khan 1:3

 

Nedjelja, 1.10.2017

1/4 FINALE  12.00:

1. Topić – Hojan 2:3
2. Bermanec – Jelenić 2:3
3. Šturbek  – Vučetić 2:3
4. Lepesić – Ayaz Khan 0:3

 

1/2 FINALE  15.30:

1. Jelenić – Ayaz Khan 1:3
2. Hojan – Vučetić 1:3

 

FINALE  19.00:

1. Vučetić – Ayaz Khan 0:4

Kompletan raster

 

U vrlo lijepoj i opuštenoj atmosferi,uz puno humora i duhovitih komentara svih prisutnih glede sastava grupa, večeras, u srijedu 27.9.2017 održan je u novom snooker klubu “The Nugget”ždrijeb za prvi GRAND PRIX turnir sezone 2017/18 koje će prema svim naznakama biti jednako uspješna (ako ne i bolja) kao i prethodna  super sezona 2016/17.
Vođenje turnira su voditelj lige i organizator SC “Nugget” povjerili  g.Marku Rkmanu



GRAND PRIX 01 – sezona 2017/18
29.9.-01.10.2017
Zagreb, SC THE NUGGET

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 JELENIĆ (POT)  1:2  2:1  1  3:3  2
2 Topić (POT ) 2:1  2:1  2  4:2  1
3 Posarić (The Nugget)
 1:2  1:2  0
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 AYAZ KHAN (POT)  2:0 2:0  2  4:0  1
2 Herman (POT) 0:2  2:1  1  2:3  2
3 Grbić  (Mr.Q)
 0:2  1:2  0  1:4  3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BERMANEC (Mr.Q)  2:0  2:0  2  4:0  1
2 Sajko (POT)  0:2  2:0  1  2:2  2
3 Šebek (The Nugget) 0:2  0:2  0  0:4  3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 VUČETIĆ (Metropolis)  2:1  2:1  2  4:2  1
2 Švehla (Mr.Q)  1:2  1:2  0  2:4  3
3 Vranjanin (POT)
 1:2  2:1  1  3:3  2
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 RATKOVIĆ Nugget)  0:2  0:2  0  0:4  3
2 Šturbek (The Nugget)  2:0  2:0  2  4:0  1
3 Urbančić (POT)  2:0  0:2  1  2:2  2
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 VIDMAR (The Nugget)  2:1  0:2  1  2:3  3
2 Puškaš (Mr.Q)  1:2  2:0  1  3:2  1
3 Rašan (TheNugget) 2:0  0:2  1  2:2  2
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 LEPESIĆ (POT)  2:1  2:0  2  4:1  1
2 Cerinski (POT)  1:2  0:2  0  1:4  3
3 Redžić (8ball) 0:2  2:0  1  2:2  2
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 GAŠPAROVIĆ (POT)  0:2  2:1  1  2:3  2
2 Hojan (POT)  2:0  2:1  2  4:1  1
3 Reskušić (POT)  1:2  1:2  0  2:4  3
Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 TOPIĆ
F2  RAŠAN  TOPIĆ  2
2 H1  HOJAN  3  HOJAN  3
C2  SAJKO  0  HOJAN  1
3 E1  ŠTURBEK  3  VUČETIĆ  3
B2  HERMAN 0  ŠTURBEK  2
4 D1  VUČETIĆ 3  VUČETIĆ  3
G2  REDŽIĆ 2  VUČETIĆ  0
5 C1  BERMANEC  3  KHAN 4
H2  GAŠPAROVIĆ  1  BERMANEC 2
6 F1  PUŠKAŠ  0  JELENIĆ  3
A2 JELENIĆ 3  JELENIĆ  1
7 G1  LEPESIĆ  3  KHAN  3
D2  VRANJANIN  0  LEPESIĆ  0
8 E2  URBANČIĆ 1  AYAZ KHAN  3
B1  AYAZ KHAN  3

 

SATNICA :

DATUM (h) STOL 1 – 4
STOL 1 – 4 STOL 1 – 4 STOL 1 – 4
petak,29.09.
mečevi -grupe 18.30  Bermanec – Šebek  Vidmar – Rašan  Lepesić – Redžić  Gašparović – Reskušić
mečevi -grupe 20.00  Bermanec  –  Sajko  Rašan – Puškaš  Lepesić – Cerinski   Gašparović – Hojan
mečevi -grupe 21.30  Sajko – Šebek  Vidmar – Puškaš  Cerinski – Redžić  Hojan – Reskušić
subota,30.09.
mečevi -grupe 12.00  Jelenić – Posarić  Ayaz Khan – Grbić  Vučetić – Vranjanin  Ratković – Urbančić
mečevi -grupe 13.30  Jelenić – Topić  Ayaz Khan – Herman   Vučetić – Švehla  Urbančić – Šturbek
mečevi -grupe 15.00  Topić – Posarić  Herman – Grbić  Vranjanin – Švehla  Šturbek – Ratković
1/8 finale 18.30  Bermanec – Gašparović  Hojan – Sajko Vučetić – Redžić  Šturbek – Herman
1/8 finale 20.30 Topić – Rašan  Puškaš – Jelenić  Lepesić – Vranjanin Ayaz Khan – Urbančić
nedjelja,01.10
1/4 finale 12.00  Topić – Hojan  Bermanec – Jelenić  Šturbek – Vučetić  Lepesić – Ayaz Khan
1/2 FINALE 14.30  Jelenić – Ayaz Khan  Hojan – Vučetić
FINALE 17.30  Vučetić – Ayaz Khan

 

Napomene :
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu ,pravovremenu obavijest natjecateljima.

SATNICA SUDACA :
Nedjelja u 12.00 : Rkman,Miočić,Šebek,Hojan(Sabljak)
1/2 finale : Šebek,Miočić
Finale : Dario Miočić ( Šebek : marker)

Darko Hojan
IOSS,predsjednik