Snooker – CHALLENGE 06 – Tin Topić pobjednik!

Plakati HBS face

CHALLENGE 06 – sezona 2017/18

25.-27.05.2018.
Snooker Club POT, Zagreb, Ksaver 195

Nedjelja, 27.5.2018.

Finale, 20 h

1. Sajko – Topić 1:2

——————————————————–

1/2 finala, 18:30 h

1. Sajko – Ceraj 2:0
2. Rkman – Topić 0:2

———————————————————

1/4 finala, 14:30 h

1. Sajko – Čudina 3:0
2. Marjanović – Topić 1:3
3. Rašan – Ceraj 1:3
4. Rkman – Pilipović 3:1

——————————————————

Subota, 26.5.2018.

1/8 finala, 19 h

1. Cvitan – Rašan 1:2
2. Miočić – Ceraj 1:2
3. Marjanović – Gojić 2:0
4. Draganić – Pilipović 1:2

1/8 finala, 17 h

1. Oslić – Rkman 0:2

——————————————————–

Session 1, 14:00 h

1. Topić – Kuže 2:0
2. Ceraj – Sabol 2:0
3. Čudina – Grgić 2:0

Session 2, 15:30 h

1. Topić – Miočić 2:1
2. Ceraj – Pilipović 2:0
3. Čudina – Draganić 1:2

Session 3, 17:00 h

1. Miočić – Kuže 2:0
2. Pilipović – Sabol 2:0
3. Draganić – Grgić 2:0

——————————————————-

Petak, 25.5.2018.

Session 1, 18:45 h

1. Sajko – Zovko 2:0
2. Rašan – Oslić 0:2
3. Gojić – Kudeljnjak 2:0
4. Marjanović – Knezović 2:1

Session 2, 20:15 h

1. Rkman – Zovko 2:0
2. Fabečić – Oslić 2:1
3. Gojić – Cvitan 1:2
4. Marjanović – Vukobrat 2:0

Session 3, 21:45 h

1. Sajko – Rkman 2:0
2. Rašan – Fabečić 2:0
3. Cvitan – Kudeljnjak 2:0
4. Knezović – Vukobrat 1:2

 

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Sajko (POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Rkman (Nugget) 0:2 2:0 1 2:2 2
3 Zovko (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Topić (POT) 2:1 2:0 2 4:1 1
2 Miočić (POT) 1:2 2:0 1 3:2 2
3 Kuže (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Rašan (Nugget) 2:0 0:2 1 2:2 2
2 Fabečić (POT) 0:0 2:1 1 2:3 3
3 Oslić (POT) 2:0 1:2 1 3:2 1
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Ceraj (POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Pilipović (POT) 0:2 2:0 1 2:2 2
3 Sabol (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Gojić (Metropolis) 1:2 2:0 1 3:2 2
2 Cvitan (Nugget) 2:1 2:0 2 4:1 1
3 Kudeljnjak (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3

 

 

 

GRUPA F 1 2 3 4 P fra pos
1 Čudina (POT) 1:2 1:0 2:0 2 4:2 2
2 Draganić (Metropolis) 2:1 1:0 2:0 3 5:0 1
3 Krstevski (POT) 0:1 0:1 0:1 0 0:3 4
4 Grgić (POT) 0:2 0:2 1:0 1 1:4 3
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Marjanović (POT) 2:0 2:1 2 4:1 1
2 Knezović (POT) 1:2 1:2 0 0:0 3
3 Vukobrat (POT) 0:2 2:1 1 2:3 2

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
Sajko
Sajko 3
2 G2 Vukobrat Čudina 0
F2 Čudina W/O Sajko 2
3 E1 Cvitan 1 Ceraj 0
C2 Rašan 2 Rašan 1
4 B2 Miočić 1 Ceraj 3
D1 Ceraj 2 Sajko 1
5 C1 Oslić 0 Topić 2
A2 Rkman 2 Rkman 3
6 F1 Draganić 1 Pilipović 1
D2 Pilipović 2 Rkman 0
7 G1 Marjanović 2 Topić 2
E2 Gojić 0 Marjanović 1
8 Topić 3
B1 Topić


SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
Petak, 25.5.
Grupe 18.45 Sajko – Zovko Rašan – Oslić Gojić – Kudeljnjak Marjanović – Knezović
Grupe 20.15 W- Rkman W – Fabečić W – Cvitan W – Vukobrat
Grupe 21.45 L – Rkman L – Fabečić L – Cvitan L – Vukobrat
Subota, 26.5.
Grupe 14.00 Topić – Kuže Ceraj – Sabol Čudina – Grgić Draganić – Krstevski
Grupe 15.30 W – Miočić W – Pilipović Čudina – Krstevski Draganić – Grgić
Grupe 17.00 L – Miočić L – Pilipović Čudina – Draganić Krstevski – Grgić
1/8 finala 19.00
1/8 finala 20.30
Nedjelja, 27.5.
1/4 finale 14.30
1/2 finale 17.00
FINALE 18.30

 

Napomena:
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima

 

Krešimir Čudina