Snooker – Challenge 05 – rezultati

Lotto5

Challenge turniri postaju sve interesantniji i i natjecatelji ih jako dobro prihvaćaju i već prvi dan prijave svih 30 mogućih mjesta na turniru bila su totalno popunjena.Na turniru će nastupiti veliki broj odličnih,izjednačenih igrača a “outsider”-a skoro da i nema iako nastupa i određeni broj početnika.Najveći broj natjecatelja dolazi iz kluba SC POT -27 natjecatelja,2 dolaze iz kluba Mr.Q i jedan (1) iz kluba 8ball.
Tko su favoriti “na papiru”? Svakako (inače Grand Prix igrači) Posarić,Vidmar,Pantić,Bosnar (svi SC POT) ,Šturbek (Mr.Q) a bez šanse nije ni vrlo mladi i perspektivni Edo Redžić (8ball).
Igrati će se u 10 grupa, a nakon 1/16,1/8 i 1/4 finala dobiti ćemo četiri(4) polu-finalista koji stječu neosporno pravo nastupa na posljednjem GRAND PRIX 06  turniru ove sezone koji će se održati od 12.-14.05 u SC POT-u u Zagrebu.
Ovim Challenge-om ulazimo u samu završnicu ove HSL-sezone 2016/17 i ovaj turnir ima poseban značaj zbog plasmana na Prvenstvo Hrvatske koje će se održati od 26.06 – 02.07.2017 a na kojem će nastupiti samo 32 najbolje plasirana igrača na službenoj snooker rang listi Hrvatske.
Dress code C – dakle, nisu dozvoljene tenisice, trenirke, traperice…

RASTER TURNIRA:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Posarić (POT)  2:0  2:0  2  4:0  1
2 Blažeka (POT)  0:2  2:0  1  2:2  2
3 Kudeljnjak(POT)  0:2  0:2  0 0:4  3
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Šturbek (Mr.Q)  2:0  2:0  2 4:0  1
2 Čudina (POT) 0:2  2:0 1  2:2  2
3  Dean (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Vidmar (POT)  2:0 1:0  2  3:0  1
2 Jakopović (Mr.Q)  0:2  1:0  1  1:2  2
3 Bijelić (POT)  0:1  0:1  0  0:2  3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Topić (POT) 2:0  2:0  2  4:0  1
2 Momčilović (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
3 Grozić (POT) 0:2  2:0  1  2:2  2
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Rkman (POT)  1:2  2:0  1  3:2  1
2 Fabečić (POT)  2:1  1:2  1  3:3  2
3 Kuže (POT)  0:2  2:1  1  2:3  3
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 Knezović(POT)  1:2  2:0  1  3:2  2
2 Redžić (8ball)  2:1  2:0  2  4:1  1
3 Šujeranović (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Bosnar (POT)  2:1  2:0  2  4:2  1
2 Vukobrat (POT)  1:2 0:2  0  1:4  0
3 Cerinski T. (POT) 0:2  2:0  1  2:2  2
GRUPA H 1 2 3 P fra pos
1  Miočić (POT)  0:2  2:0  1  2:2  2
2 Vasung P. (POT)  2:0  2:0  2  4:0  1
3 Krstevski (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
GRUPA I 1 2 3 P fra pos
1 Šebek (POT)  2:0 2:1  2  4:1  1
2  Zovko (POT)  0:2 1:2  0  1:4  3
3 Marjanović (POT)  1:2  2:1  1  3:3  2
GRUPA J 1 2 3 P fra pos
1 Pantić (POT)  2:0  2:1  2  4:1  2
2  Pilipović (POT)  0:2  2:0  1  2:2  1
3  Biškup (POT)  1:2  0:2  0  1:4  0

 

1/16 finala Rez. Meč 1/8 finale Rez. Meč 1/4finale Rez. Meč 1/2finale Rez.
1 A1
 Posarić 1
 – 0  1  Posarić  2
2 F2  Knezović  2  Knezović  0
C2  Jakopović  1  1  Posarić  1
3 I1  Šebek  1  Šebek  0
 –  0  2  Šebek  2
4  0  Vasung P.  1
H1  Vasung P.  1  1  Posarić  1
5 E1  Rkman   1  Topić  2
 0  3  Rkman  0
6  Pilipović  2
J2  Pilipović  1  2  Pilipović  1
7 G2  Cerinski T.  1  Topić  3
B2  Čudina  2  4  Čudina  0
8 D1  Topić  1  Topić  2
 –  0  FINALE  Topić  0
9 C1  Vidmar  1  VIDMAR  2
 –  0  5  Vidmar  2
10 H2  Miočić  1  Miočić  0
A2  Blažeka  0 3  Vidmar  3
11 I2  Marjanović  Redžić  0
 –  6  Marjanović  0
12  –  –  Redžić  2
F1  Redžić  2  Vidmar  2
13 G1  Bosnar  1 Šturbek  0
 0  7  Bosnar  2
14  –  Pantić  1
J1  Pantić  4  Bosnar  0
15 E2  Fabečić  2  Šturbek  3
D2  Grozić  0  8  Fabečić  0
16  Šturbek  2
B1  Šturbek

SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4 STOL 5
petak,21.04.
mečevi -grupe 18.00 Šebek – Zovko Topić – Grozić Bosnar – Cerinski T. Rkman – Kuže Posarić – Kudeljnjak
19.30 Marjanović Momčilović Vukobrat Fabečić Blažeka
21.00
subota,22.04.
mečevi -grupe 10.00 Šturbek – Dean Knezović – Šujeranović Vidmar – Bijelić Miočić – Krstevski Pilipović – Biškup
mečevi -grupe 11.30 Čudina Redžić Jakopović Vasung P. Pantić
mečevi -grupe 13.00
1/16 finala 16.00
1/8 finala 18.00
1/8 finala 20.00
nedjelja,20.11.
1/4 FINALE 14.00
1/2 FINALE 16.30
FINALE 18.30

 

 

Svim natjecateljima želimo uspješan nastup

Darko Hojan
IOSS,predsjednik