Snooker – CHALLENGE 05 – Mateo Ratković pobjednik!

Plakati HBS face

CHALLENGE 05 – sezona 2017/18

20.-22.04.2018.
Snooker Club POT, Zagreb, Ksaver 195

Nedjelja, 22.4.2018.

Finale, 19:45 h

1. Ratković – Hržina 2:0

————————————————

1/2 finala, 18:30 h

1. Ratković – Urbančić 2:1
2. Hržina – Sabljak 2:0

————————————————-

1/4 finala, 14:30 h

1. Ratković – Marjanović 3:1
2. Urbančić – Bezmalinović 3:1
3. Sabljak – Čudina 3:1
4. Hržina – Gojić 3:1

—————————————————

1/8 finala, 21 h

1. Marjanović – Bosnar 2:0
2. Pilipović – Bezmalinović 1:2
3. Čudina – Rkman 2:0
4. Gojić – Zovko 2:0

1/8 finala, 19 h

1. Ratković – Fabečić 2:1
2. Blažeka – Urbančić 0:2
3. Miočić – Sabljak 1:2
4. Hržina – Dean 2:1

————————————————–

Subota, 21.4.2018.

Session 1, 13:30 h

1. Ratković – Zovko 2:0
2. Čudina – Kuže 2:0
3. Pilipović – Kudeljnjak 2:0
4. Marjanović – Grgić 2:0

Session 2, 15:00 h

1. Ratković – Sabol 2:0
2. Čudina – Blažeka 1:2
3. Miočić – Kudeljnjak 2:0
4. Marjanović – Dean 2:1

Session 3, 16:30 h

1. Zovko – Sabol 2:0
2. Blažeka – Kuže 2:0
3. Miočić – Pilipović 2:0
4. Dean – Grgić 2:0

—————————————————————-

Petak, 20.4.2018.

Session 1, 18:45 h

1. Urbančić – Rkman 0:2
2. Bosnar – Hržina 1:2
3. Bezmalinović – Bilić 2:0
4. Gojić – Biškup 2:0

Session 2, 20:15 h

1. Rkman – Vukobrat 2:1
2. Knezović – Hržina 0:2
3. Bezmalinović – Sabljak 2:1
4. Gojić – Fabečić 2:1

Session 3, 21:45 h

1. Urbančić – Vukobrat 2:0
2. Bosnar – Knezović 2:0
3. Sabljak – Bilić 2:0
4. Fabečić – Biškup 2:0

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Ratković (Nugget) 2:0 2:0 2 4:0 1
2  Zovko (Pot) 0:2 2:0 1 2:2 2
3  Sabol (Pot) 0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Urbančić (Pot) 0:2 2:0 1 2:2 2
2 Rkman (Nugget) 2:0 2:1 2 4:1 1
3 Vukobrat (Pot)
0:2 1:2 0 1:4 3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Bosnar (Pot) 2:0 1:2 1 3:2 2
2 Knezović (Pot) 0:2 0:2 0 0:4 3
3 Hržina (Pot) 2:1 2:0 2 4:1 1
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Bezmalinović (Pot) 2:1 2:0 2 4:1 1
2 Sabljak (Nugget) 1:2 2:0 1 3:2 2
3 Bilić (Pot)
0:2 0:0 0 0:4 3
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Čudina (Pot) 1:2 2:0 1 3:2 2
2 Blažeka (Pot) 2:1 2:0 2 4:1 1
3 Kuže (Pot) 0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 Gojić (Metropolis) 2:1 2:0  2 4:1 1
2 Fabečić (Pot) 1:2 2:0  1 3:2 2
3 Biškup (Pot) 0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Miočić (Pot) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Pilipović (Pot) 0:2 2:0 1 2:2 2
3 Kudeljnjak (Pot) 0:2 0:2 0 0:4 3

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 Marjanović (Pot) 2:1 2:0 2 4:1 1
2 Dean (Pot) 1:2 2:0 1 3:2 2
3 Grgić (Pot) 0:2 0:2 0 0:4 3

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 Ratković 2
F2  Fabečić 1  Ratković 3
2 H1  Marjanović 2  Marjanović 1
C2  Bosnar 0  Ratković 2
3 E1  Blažeka 0  Urbančić 1
B2  Urbančić 2  Urbančić 3
4 G2  Pilipović 1  Bezmalinović 1
D1  Bezmalinović 2  Ratković 2
5 C1  Hržina 2  Hržina 0
H2  Dean 1  Hržina 3
6 F1  Gojić 2  Gojić 1
A2  Zovko 0  Hržina 2
7 G1  Miočić 1  Sabljak 0
D2  Sabljak 2  Sabljak 3
8 E2  Čudina 2  Čudina 1
B1  Rkman 0


SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
Petak, 20.4.
Grupe 18.45 Urbančić – Rkman Bosnar – Hržina Bezmalinović – Bilić Gojić – Biškup
Grupe 20.15 W- Vukobrat W – Knezović W – Sabljak W – Fabečić
Grupe 21.45 L – Vukobrat L – Knezović L – Sabljak L – Fabečić
Subota, 21.4.
Grupe 13.30 Ratković – Zovko Čudina – Kuže Pilipović – Kudeljnjak Marjanović – Grgić
Grupe 15.00 W – Sabol W – Blažeka W – Miočić W – Dean
Grupe 16.30 L – Sabol L – Blažeka L – Miočić L – Dean
1/8 finala 19.00
1/8 finala 20.30
Nedjelja, 22.4.
1/4 finale 14.30
1/2 finale 17.00
FINALE 18.30

 

Napomena:
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima

 

Krešimir Čudina