Snooker – CHALLENGE 04 – Oleg Polanec pobjednik

Plakati HBS face

CHALLENGE 04 – sezona 2017/18
16.-18.3.2018
Ksaver 195, Zagreb, SC POT

Nedjelja, 18.3.2018

Finale, 20:30 h

Kušter – Polanec 0:2

—————————————————–

1/2 finala, 18:30 h

1. Polanec – Topić 2:1
2. Kušter – Posarić 2:1

——————————————————

1/4 finala, 14:30 h

1. Bezmalinović – Polanec 2:3
2. Posarić – Bosnar 3:1
3. Cvitan – Kušter 0:3
4. Čudina – Topić 2:3

——————————————————-

Subota, 17.3.2018

1/8 finala, 20:30 h

1. Bezmalinović – Pilipović 2:0
2. Rkman – Bosnar 0:2
3. Posarić – Fabečić 2:0
4. Knezović – Čudina 0:2

1/8 finala, 19 h

1. Polanec – Cerinski 2:0
2. Marjanović – Topić 0:2
3. Gojić – Cvitan 0:2
4. Kušter – Biškup 2:0

 

Session 1, 13:30 h

1. Cerinski – Gojić 1:2
2. Posarić – Kuže 2:0
3. Miočić – Cvitan 0:2
4. Pilipović – Kušter 1:2

Session 2, 15:00 h

1. Polanec – Cvitan 2:0
2. Posarić – Marjanović 2:1
3. Blažeka – Kušter 0:2
4. Gojić – Dean 2:0

Session 3, 16:30 h

1. Miočić – Polanec 0:2
2. Marjanović – Kuže 1:0
3. Pilipović – Blažeka 2:1
4. Cerinski – Dean 2:1

————————————————-

Petak, 16.3.2018

Session 1, 18:30 h

1. Topić – Sabljak 2:0
2. Rkman – Oslić 2:0
3. Bosnar – Kudeljnjak 2:0
4. Biškup – Zovko 2:1

Session 2, 20:00 h

1. Bezmalinović – Grgić 2:0
2. Rkman – Knezović 1:2
3. Topić – Fabečić 1:2
4. Bosnar – Čudina 2:1

Session 3, 21:30 h

1.Bezmalinović – Biškup 2:0
2.Fabečić – Sabljak 1:2
3.Zovko – Grgić 2:0
4.Knezović – Oslić 2:0

Session 4, 22.30h
1. Čudina -Kudeljnjak 2:1
2.Bezmalinović – Zovko 2:0
3.Biškup – Grgić 2:1

ŽDRIJEB:

Grupa  A 1 2 3 GW fra  pos
 1 Cerinski (Pot)  1:2 2:1 1 3:3 2
2  Gojić (Met)  2:1 2:0 2 4:1 1
3  Dean (Pot)  1:2 0:2 0 1:4 3
Grupa B 1 2 3 GW fra pos
1 Topić (Pot)  1:2 2:0  1  3:2  1
2  Fabečić (Pot)  2:1  1:2  1  3:3  2
3  Sabljak (Nugget) 0:2  2:1  1  2:3  3
Grupa C 1 2 3 4 GW fra pos
1 Bezmalinović (Pot)  2:0  2:0 2:0  3 6:0 1
2  Zovko (Pot)  0:2  1:2 2:0  1  3:4 3
3  Biškup (Pot)  0:2  2:1 2:1  2 4:4 2
4 Grgić (Pot) 0:2 0:2 1:2 0 1:6 4
Grupa D 1 2 3  4 GW fra pos
1 Bosnar (Pot)  2:1  2:0  2  4:1  1
2  Čudina (Pot)  1:2  2:1  1  3:3  2
3 Kudeljnjak (Pot) 0:2  1:2  0  1:4  3
Grupa E 1 2 3 4 GW fra pos
1 Posarić (Nugget) 2:1  2:0  2  4:1 1
2  Marjanović (Pot)  1:2  2:0  1  3:2 2
3  Kuže (Pot) 0:2  0:2  0  0:2 3
Grupa F 1 2 3 GW fra pos
1 Miočić (Pot) 0:2  0:2  0 0:4 3
2 Polanec (Pot) 2:0  2:0  2  2:2 1
3 Cvitan (Nugget)  2:0  0:2  1  2:2 2
Grupa G 1 2 3 GW fra pos
1 Rkman (Nugget)  1:2 2:0  1  3:2  2
2 Knezović (Pot)  2:1  2:0  2  4:1  1
3 Oslić (Pot) 0:2  0:2  0  0:4  3
Grupa H 1 2 3 GW fra pos
1 Pilipović (Pot) 2:1 1:2 1  3:3 2
2  Blažeka (Pot)  1:2 0:2 0  1:4 3
3  Kušter (Zlatar)  2:1 2:0 2  4:1 1

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
Gojić 0
F2  Cvitan 2 Cvitan 0
2 H1 Kušter 2 Kušter 3
C2 Biškup 0 Kušter  2
3 E1 Posarić 2 Posarić  1
B2 Fabečić 0 Posarić 3
 4 D1  Bosnar 2 Bosnar 1
G2 Rkman 0 Kušter 0
05 C1  Bezmalinović 2  Polanec 2
H2  Pilipović 0  Bezmalinović 2
6 F1  Polanec 2 Polanec 3
A2  Cerinski 0 Polanec 2
7 G1  Knezović 0 Topić 1
D2  Čudina 2 Čudina 2
8 E2 Marjanović 0 Topić 3
B1  Topić 2

 

 

SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
Petak, 16.3.
Grupe 18.30 Topić – Sabljak Rkman – Oslić Bosnar – Kudeljnjak Zovko – Biškup
Grupe 20.00 Fabečić Knezović Čudina Bezmalinović – Grgić
Grupe 21.30 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
Grupe 23.00 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
Subota, 17.3.
Grupe 12.30 Cerinski – Gojić Posarić – Krstevski Miočić – Cvitan Pilipović – Kušter
Grupe 14.00 Dean Marjanović – Kuže Polanec Blažeka
Grupe 15.30 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
Grupe 17.00 Roll on/rolloff Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
1/8 finala 18.30 Polanec – Cerinski  Marjanović – Topić Gojić – Cvitan Kušter – Biškup
1/8 finala 20.30  Bezmalinović – Pilipović  Rkman – Bosnar  Posarić – Fabečić Knezović – Čudina
Nedjelja, 18.3.
1/4 finale 14.30  Čudina – Topić Bezmalinović – Polanec  Bosnar – Posarić  Cvitan – Kušter
1/2 finale 17.00
FINALE 18.30

 

Napomena:
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima.

 

Krešimir Čudina