Snooker – CHALLENGE 03/2016 – rezultati

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

RASTER TURNIRA:

 

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 ŠTURBEK (MrQ.) 1:2 2:1 1 3:3 2
2 Fabečić (POT)
2:1 0:2 1 2:3 3
3 Kevilj (8ball)
1:2 2:0 1 3:2 1
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 RESKUŠIĆ (POT) 2:1 2:0 2 4:1 1
2 Zovko (POT) 1:2 2:1 1 3:3 2
3 Biškup (POT)
0:2 1:2 0 1:4 3

 

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BLAŽEKA (POT) 1:2 0:2 0 1:4 3
2 Vasung P. (POT) 2:1 2:1 2 4:2 1
3 Šujeranović (POT) 2:0 1:2 1 3:2 2
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 TOPIĆ (POT)
2:0 0:2 1 2:2 2
2 Džimbeg (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
3 Bezmalinović (POT)
2:0 2:0 2 4:0 1

 

 

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 MIHAJLICA (POT)
2:0 2:0 2 4:0 1
2 Čudina (POT) 0:2 2:0 1 2:0 2
3 Grgić (POT)
0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 BOSNAR (POT) 1:2 1:2 0 2:4 3
2 Momčilović (POT) 2:1 0:2 2:1 2:3 2
3 Redžić (8ball) 2:1 2:0 2 4:1 1

 

 

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 RKMAN (POT) 0:2 2:0 1 2:2 2
2 Šebek (POT) 2:0 2:1 2 4:1 1
3 Krstevski (POT) 0:2 1:2 0 1:1 3
GRUPA J 1 2 3 P fra Pos
1 SKENDER (POT) 2:1 2:1 2 4:2 1
2 Grozić (POT) 1:2 2:0 1 2:3 2
3 Bijelić (POT) 1:2 0:2 0 1:4 3
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 KNEZOVIĆ (POT)
2:0 1:2 1 3:2 1
2 Pilipović (POT) 0:2 2:1 1 2:3 3
3 Wright (POT) 2:1 1:2 1 3:3 2
GRUPA I 1 2 3 4 P Pos
1 VRANJANIN (POT) 2:0 2:0 2:0 3 1
2 Vukobrat (POT)
0:2 2:0 2:0 2 2
3 Kuže (POT) 0:2 0:2 2:1 1 3
4 LJAHNICKY (POT) 0:2 0:2 1:2 0 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darko Hojan,
voditelj

 

1/16 finala Rez. Meč 1/8 finale Rez. Meč 1/4finale Rez. Meč 1/2finale Rez.
1 A1
KEVILJ 1
0 1 KEVILJ 2
2 F2 MOMČILOVIĆ 2 MOMČILOVIĆ 1
C2 ŠUJERANOVIĆ 0 1 KEVILJ 0
3 I1 VRANJANIN 1 VRANJANIN 2
0 2 VRANJANIN 2
4 0 KNEZOVIĆ 0
H1 KNEZOVIĆ 1 1 VRANJANIN 3
5 E1 MIHAJLICA 1 MIHAJLICA 0
0 3 MIHAJLICA 2
6 0 GROZIĆ 0
J2 GROZIĆ 1 2 MIHAJLICA 2
7 G2 RKMAN 2 BEZMALINOVIĆ 1
B2 ZOVKO 0 4 RKMAN 0
8 D1 BEZMALINOVIĆ 1 BEZMALINOVIĆ 2 FINALE
0 VRANJANIN 2
9 C1 VASUNG P. 1 ŠTURBEK 3
0 5 VASUNG P. 0
10 H2 WRIGHT 0 ŠTURBEK 2
A2 ŠTURBEK 2 3 ŠTURBEK 2
11 I2 VUKOBRAT 1 REDŽIĆ 0
0 6 VUKOBRAT 1
12 0 REDŽIĆ 2
F1 REDŽIĆ 1 2 ŠTURBEK 3
13 G1 ŠEBEK 1 ŠEBEK 0
0 7 ŠEBEK 2
14 0 SKENDER 0
J1 SKENDER 1 4 ŠEBEK 2
15 E2 ČUDINA 1 RESKUŠIĆ 1
D2 TOPIĆ 2 8 TOPIĆ 0
16 0 RESKUŠIĆ 2
B1 RESKUŠIĆ 1

 

SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4 STOL 5
petak,18.11.
mečevi -grupe 18.00 Šturbek – Kevilj Reskušić – Biškup Bosnar – Redžić Skender – Bijelić Vranjanin – Ljahnicky
19.30 roll on -roll off (Fabečić) roll on -roll off (Zovko) roll on -roll off
(Momčilović)
roll on -roll off (Grozić) Vukobrat – Kuže
21.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
subota,19.11.
mečevi -grupe 10.00 PIlipović – Wright Rkman – Krstevski Topić – Bezmalinović Blažeka – Šujeranović Mihajlica – Grgić
mečevi -grupe 11.30 roll on -roll off (Knezović) roll on -roll off (Šebek) roll on -roll off (Džimbegi) roll on -roll off (Vasung P.) roll on -roll off (Čudina)
mečevi -grupe 13.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
1/16 finala 16.00
1/8 finala 18.00
1/8 finala 20.00
nedjelja,20.11.
1/4 FINALE 14.00
1/2 FINALE 16.00
FINALE 18.00

Napomene :
– Voditelj turnira ima pravo promijeniti broj stola na kojem će se igrati pojedini meč
– Voditelj turnira može odrediti da se odlučujući frame radi “održavanja” satnice u prihvatljivim okvirima igra u “six reds”modusu.

-Mećevi će se igrati prema “roll on -roll of” modusu što znači da nema čekanja i pauza, već se po završetu jednog meča odmah započinje s drugim bez obzira na grupu.
Voditelj turnira odlučuje o redoslijedu mečeva u “roll on -roll off” modusu
U slučaju da trojica natjecatelja u grupi imaju identičan broj pobjeda i istu frame razliku ,igrati će se “shoot out” s jednom crvenom kuglom (stavlja se uz mantinelu u liniji s rozom kuglom) odmah po završetu zadnjeg meča u grupi.
– za mečeve k.o runde koja se igra u nedjelju, dakle od 1/4 finala,propisan je dress code tipa B (dress code tip B ) i u drugom tipu odijevanja neće biti dozvoljen nastup.


Svim natjecateljima želimo uspješan nastup!

 

Darko Hojan
IOSS