Snooker – CHALLENGE 03 – Edin Redžić pobjednik!

Plakati-HBS-SnookerCH 3

CHALLENGE 03 – sezona 2017/18
2.-4.2.2018
Ksaver 195, Zagreb, SC POT

Nedjelja, 4.2.2018

Finale, 20:15 h

Redžić – Hržina 2:0

1/2 finale, 18:00 h

1. Hržina – Reskušić 2:0
2. Draganić – Redžić 0:2

1/4 finale, 14:30 h

1. Vidmar – Draganić 2:3
2. Gojić – Reskušić 0:3
3. Blažeka – Redžić 0:3
4. Hržina – Marjanović 3:0

 

Subota, 3.2.2018

1/8 finala, 18:30 h

1. Bezmalinović – Reskušić 0:2
2. Draganić – Urbančić 2:1
3. Marjanović – Pilipović 2:0
4. Zovko – Blažeka 0:2

1/8 finala, 20:30 h

1. Vidmar – Bosnar 2:1
2. Miočić – Redžić 0:2
3. Hržina – Rkman 2:1
4. Čudina – Gojić 1:2

 

Session 1, 12:00 h

1. Vidmar – Cvitan 2:1
2. Urbančić – Hržina 1:2
3. Redžić – Grgić 2:0
4. Rkman –Draganić 1:2

Session 2, 14:00 h

1. Vidmar – Pilipović 2:0
2. Vasung P. – Hržina  0:2
3. Knezović – Kuže 2:0
4. Gojić – Dean 2:1

Session 3, 15:30 h

1. Knezović – Draganić 0:2
2. Rkman – Kuže 2:0
3. Urbančić – Vasung P. 2:0
4. Redžić – Gojić 2:0

Session 4, 16:15 h

1. Dean – Grgić 2:0
2. Pilipović – Cvitan 2:1
3. Kuže – Draganić 0:2
4. Rkman – Knezović 2:0

Session 5, 17:30 h

1. Gojić– Grgić 2:0
2. Redžić – Dean 2:1

 

Petak, 2.2.2018

Session 1, 18:30 h

1. Bosnar – Cerinski T. 2:0
2. Čudina – Miočić 2:0
3. Reskušić – Blažeka 2:0
4. Zovko – Kudeljnjak 2:0

Session 2, 20:00 h

1. Bezmalinović – Oslić 2:1
2. Bosnar – Marjanović 1:2
3. Čudina – Vukobrat 2:1
4. Reskušić -Fabečić 2:0
5.Kudeljnjak – Oslić  0:2

Session 3, 21:45 h

1. Bezmalinović – Kudeljnjak 2:0
2. Fabečić – Blažeka 0:2
3. Miočić – Vukobrat 2:1
4. Zovko – Oslić 2:1
5. Marjanović – Cerinski T. 2:0
6. Bezmalinović – Zovko 1:2

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Vidmar (Nugget)  2:1   2:0  2  4:1  1
2  Pilipović (POT)   0:2   2:1  1  2:3  2
3  Cvitan (Nugget)   1:2   1:2  0  2:4  3
GRUPA B 1 2 3 P fra  pos
1 Reskušić (POT)  2:0 2:0  2  4:0  1
2 Fabečić (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
3 Blažeka (POT) 
 0:2 2:0  1  2:2  2
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Urbančić (POT)  2:0  1:2  1  3:2  2
2 Vasung (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
3 Hržina (POT)  2:1  2:0  2  4:1  1
GRUPA D 1 2 3 4 P fra  pos
1 Redžić (8 ball) 2:0 2:1 2:0  3  6:1  1
2 Gojić (Metrop) 0:2 2:1 2:0  2  4:3  2
3 Dean (POT)
1:2 1:2 2:0 1  4:4  3
4 Grgić (POT) 0:2 0:2 0:2  0  0:6  4
GRUPA E 1 2 3 4 P fra pos
1 Bezmalinović (POT)  1:2  2:0  2:1  2  5:3  2
2 Zovko (POT)  2:1  2:0  2:1  3 6:2  1
3 Kudeljnjak (POT)  0:2  0:2  0:2  0  0:4  4
4  Oslić (POT) 1:2  1:2  2:0  1  4:4  3
GRUPA F 1 2 3 P fra  pos
1 Bosnar (POT)  1:2  2:0 1  3:2  2
2 Marjanović (POT)  2:1  2:0  2  4:1  1
3 Cerinski T. (POT)  0:2  0:2  0  0:4 3
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Miočić (POT)  0:2  2:1  1  2:3  2
2 Čudina (POT)  2:0  2:1  2  4:1  1
3 Vukobrat (POT)  1:2  1:2  0  2:4  3
GRUPA H
1 2 3 4 P fra pos
1 Rkman (Nugget)  2:0  2:0  1:2  2  5:2  2
2 Knezović (POT)  0:2  2:0  0:2  1  2:4  3
3 Kuže (POT)  0:2  0:2  0:  0  0:6  4
4 Draganić (Metropolis)  2:1  2:0  2:0  3  6:1  1

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 VIDMAR  2
F2  BOSNAR   1   VIDMAR 2
2 H1  DRAGANIĆ  2  DRAGANIĆ 3
C2  URBANČIĆ   1     DRAGANIĆ 0
3 E1  ZOVKO  0    REDŽIĆ  2 
B2  BLAŽEKA  2  BLAŽEKA  0   
4 G2  MIOČIĆ  0  REDŽIĆ 3  
D1  REDŽIĆ   2       REDŽIĆ  2
5 C1  HRŽINA  2       HRŽINA  0
H2  RKMAN 1 HRŽINA  3  
6 F1  MARJANOVIĆ  2  MARJANOVIĆ  0  
A2  PILIPOVIĆ   0     HRŽINA 2
7 G1  ČUDINA 1    RESKUŠIĆ  0 
D2  GOJIĆ  2   GOJIĆ 0
8 E2  BEZMALINOVIĆ  0  RESKUŠIĆ 3
B1  RESKUŠIĆ   1 

 

 

SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
Petak, 2.2.
Grupe 18.30 Reskušić – Blažeka Zovko – Kudeljnjak Bosnar – Cerinski T. Miočić – Čudina
Grupe 20.00 Fabečić Bezmalinović – Oslić Marjanović Vukobrat
Grupe 21.30 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
Grupe 23.00 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
Subota, 3.2.
Grupe 12.00 Vidmar – Cvitan Urbančić – Hržina Redžić – Grgić Rkman – Draganić
Grupe 13.30 Pilipović Vasung P. Gojić – Dean Knezović – Kuže
Grupe 15.00 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
Grupe 16.30 Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off Roll on/roll off
1/8 finala 18.30  Bezmalinović – Reskušić  Zovko – Blažeka
1/8 finala 20.30 Vidmar – Bosnar
Nedjelja, 4.12.
1/4 finale 14.30
1/2 finale 17.00
FINALE 18.30

 

Napomene:
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima.

 

Krešimir Čudina