Snooker – CHALLENGE 02/2016 – REZULTATI

snooker1

U srijedu 21.09.16 u 16.00h, u prostoru SC POT od strane predstavnika IOSS-a i klubova ,izvršen je ždrijeb drugog CHALLENGE turnira nove sezone HSL-a 2016/17 koji će se održati od 23.-25.09.16 u snooker klubu “POT”
Igrati će se na 5 (pet) stolova a broj natjecatelja je ograničen na 8 (osam) grupa i nastupiti će 26 kvalificirana igrača kako bi se planirana satnica mečeva mogla normalno realizirati.Dvojica prvoplasiranih u svakoj grupi ostvaraju pravo daljnjeg nastupa u 1/8 finalu koje se kao i sve mečevi do završetka turnira graju prema sistemu “jednostavne eliminacije”( k.o. modus)

ŽDRIJEB:

 

GRUPA A 1
2 3 4 P fra pos
1 CERAJ (SC POT) 2:1 2:1 2:0 3 6:2 1
2 DŽimbeg (SC POT)
1:2 0:2 2:0 1 3:4 3
3 Šebek (SC POT)
1:2 2:0 2:1 2 5:3 2
4 Krstevski (SC POT) 0:2 0:2 1:2 0 1:6 4
GRUPA B 1 2 3 4 P fra pos
1 BLAŽEKA (SC POT) 2:0 1:2 2:0 2 5:2 1
2 Miočić (SC POT) 0:2 2:0 2:1 2 4:3 2
3 Kevilj (8ball ) 2:1 0:2 2:1 2 4:4 3
4 Kuže ( SC POT) )
0:2 1:2 1:2 1:2 0 2:6 4

 

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 JAKOPOVIĆ 0:1 0:1 0 0:2 3
2 Lepesić (SC POT) 1:0 2.0 2 3:0 1
3 Vasung S. (SC POT)
1:0 0:2 1 1_2 2
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 TOPIĆ (SC POT) 0:2 2:0 1 2:2 2
2 Hržina(SC POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
3 Šujeranović (SC POT)
0:2 0:2 0 0:4 3

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 PAVLOVIĆ (SC POT)
0:2 0:2 0 0:4 3
2 Čudina (SC POT 2:0 2:0 2 4:0 1
3 Redžić (8 ball)
2:0 0:2 1 2:2 2
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 RKMAN (SC POT) 0:2 2:0 1 2:2 2
2 Momčilović (SC POT) 2:0 1:2 1 3:2 1
3 Zovko(SC POT) 0:2 2:1 1 2:3 3

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 VUKOBRAT (SC POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
2 Pilipović (SC POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
3 Fabečić (SC POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 VASUNG P. (SC POT)
2:1 0:2 1 2:3 3
2 Husul (Mosconi) 1:2 2:1 1 3:3 2
3 Pantić (SC POT)
2.0 1:2 1 3:2 1

 

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
CERAJ 1
F2 RKMAN 2 RKMAN 1
2 H1 PANTIĆ 2 PANTIĆ 2
C2 VASUNG S. 0 PANTIĆ 3
3 E1 ČUDINA 0 MIOČIĆ 1
B2 MIOČIĆ 2 MIOČIĆ 2
4 D1 HRŽINA 2 HRŽINA 1
G2 PILIPOVIĆ 0 PANTIĆ 2
5 C1 LEPESIĆ 2 LEPESIĆ 3
H2 HUSUL 0 LEPESIĆ 2
6 F1 MOMČILOVIĆ 0 ŠEBEK 0
A2 ŠEBEK 2 LEPESIĆ 3
7 G1 FABEČIĆ 0 TOPIĆ 2
D2 TOPIĆ 2 TOPIĆ 2
8 E2 REDŽIĆ 0 BLAŽEKA 1
B1 BLAŽEKA 2

 

Igrači su dužni prijaviti svoj nastup voditelju turnira najmanje 20 minuta prije početka meča te uplatiti kotizaciju ( 65,00Kn) prije ulaska u sale sa stolovima Zagrijavanje po igraču je dozvoljeno maksimalno 5 minuta. .U slučaju kašnjenja igrača kao i nesportskog ponašanja primijeniti će se bez iznimke odredbe discpilinskog pravilnika.
SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4 STOL 5
petak,23.9.
mečevi -grupe 18.30 Blažeka – Kevilj Čudina – Redžić Rkman – Momčilović Pilipović – Fabečić Miočić – Kuže
20.00 roll on -roll off roll on -roll off (Pavlović) roll on -roll off
(Zovko)
roll on -roll off (Vukobrat) roll on -roll off
21.30 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
subota,24.09.
mečevi -grupe 10.00 Ceraj-Šebek Lepesić – Vasung S. Topić – Šujaranović Vasung P.- Husul Džimbeg -Krstevski
mečevi -grupe 11.30 roll on -roll off roll on -roll off (Jakopović) roll on -roll off (Hržina) roll on -roll off
(Pantić )
roll on -roll off
mečevi -grupe 13.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
mečevi -grupe 14.30 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
1/8 finala 16.00
1/8 finala 17.00
1/4 finale 19.30
nedjelja,12.06.
1/2 FINALE 14.00
FINALE 17.00

Napomene :
– Voditelj turnira ima pravo promijeniti broj stola na kojem će se igrati pojedini meč
– Voditelj turnira može odrediti da se odlučujući frame radi “održavanja” satnice u prihvatljivim okvirima igra u “six reds”modusu.

-Mećevi će se igrati prema “roll on -roll of” modusu što znači da nema čekanja i pauza, već se po završetu jednog meča odnah započinje s drugim bez obzira na grupu.
Voditelj turnira odlučuje o redoslijedu mečeva u “roll on -roll off” modusu
U slučaju da trojica natjecatelja u grupi imaju identičan broj pobjeda i istu frame razliku ,igrati će se “shoot out” s jednom crvenom kuglom (stavlja se uz mantinelu u liniji s rozom kuglom) odmah po završetu zadnjeg meča u grupi.
– za mečeve k.o runde koja se igra u nedjelju, dakle od 1/2 finala,propisan je dress code tipa B (dress code tip B ) i u drugom tipu odijevanja neće biti dozvoljen nastup.


Svim natjecateljima želimo uspješan nastup!

 

Darko Hojan