Snooker – CHALLENGE 02 – Marinko Gojić pobjednik

Snooker-CHT-02-750x375_1

 

U “Snooker klubu The Nugget” održan je ždrijeb drugog CHALLENGE turnira HSL sezone 2018/19.

U nastavku možete vidjeti grupe, kao i satnicu natjecanja.

Turnir će voditi Marko Rkman uz asistenciju Alexandera Sabljaka.

 

CHALLENGE 02 – sezona 2018/19
23.11.2018.-25.11.2018
Zagreb, Snooker klub   THE NUGGET ZAGREB, Matunova 14

 

GRUPA A 1 2 3 P FRA POS
1 Topić (The Nugget) 1:0 1:2 1 0 2.
2 Knezović (POT) 0:1 0:1 0 -2 3.
3 Repanić (The Nugget) 2:1 1:0 2 +2 1.
GRUPA B
1 2 3 P FRA POS
1 Gojić (Metropolis) 1:0 2:0 2 +3 1.
2 Oslić (POT) 0:1 0:1 0 -2 3.
3 Karna (The Nugget) 0:2 1:0 1 -1 2.
GRUPA C
1 2 3 P FRA POS
1 Bosnar (POT) 2:1 2:0 2 +3 1.
2 Fabečić (POT) 1:2 2:0 1 +1 2.
3 Štambuk (The Nugget) 0:2 0:2 0 -4 3.
GRUPA D
1 2 3 P FRA POS
1 Marjanović (POT) 2:0 2:0 2 +4 1.
2 Kudeljnjak (POT) 0:2 1:2 0 -3 3.
3 Jurkin (The Nugget) 0:2 2:1 1 -1 2.
GRUPA E
1 2 3 P FRA POS
1 Čudina (POT) 2:0 2:1 2 +3 1.
2 Kuže (POT) 0:2 1:2 0 -3 3.
3 Puškaš  (Mr. Q) 1:2 2:1 1 0 2.
GRUPA F 1 2 3 4 P FRA POS
1 Posarić (The Nugget) 2:0 1:2 2:1 2 +2 2.
2 Zovko (POT) 0:2 0:2 1:2 0 -5 4.
3 Ivanišević  (Mr. Q) 2:1 2:0 2:0 3 +5 1.
4 Šujeranović  (Mr. Q) 1:2 2:1 0:2 1 -2 3.
MEČ 1/8 FINALA REZ 1/4 FINALA REZ 1/2 FINALE REZ FINALE REZ
1 A1 REPANIĆ
REPANIĆ 3
2 F2 POSARIĆ 2 POSARIĆ 1
C2 FABEČIĆ 1 REPANIĆ 2
3 E1 ČUDINA 2 ČUDINA 1
B2 KARNA 1 ČUDINA 3
4 D1 MARJANOVIĆ MARJANOVIĆ 1
REPANIĆ 1
5 C1 BOSNAR GOJIĆ 2
 
BOSNAR 3
6
F1
IVANIŠEVIĆ 1 IVANIŠEVIĆ 0
  A2
TOPIĆ 0 BOSNAR 1
7
E2
PUŠKAŠ 2 GOJIĆ 2
  D2
JURKIN 1 PUŠKAŠ 0
8
B1
GOJIĆ GOJIĆ 3
 
Petak 23.11.2018. SAT STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4
mečevi -grupe 18:30 Marjanović – Jurkin Topić – Knezović Gojić – Karna Bosnar – Štambuk
mečevi -grupe 20:00 W – Kudeljnjak W – Repanić W- Oslić W – Fabečić
mečevi -grupe 21:30 L – Kudeljnjak L – Repanić L – Oslić L – Fabečić
Subota 24.11.2018.
mečevi -grupe 15:00 Čudina – Puškaš Posarić – Šujeranović Zovko – Ivanišević
mečevi -grupe 16:30 W – Kuže W (Zov/Iva) – W (Pos/Šuj) L (Zov/Iva) – L(Pos/Šuj)
mečevi -grupe 18:00 L – Kuže W (Zov/Iva) – L (Pos/Šuj) L (Zov/Iva) – W (Pos/Šuj)
1/8 FINALA 20:00 Posarić – Fabečić Topić – Ivanišević Čudina – Karna Puškaš – Jurkin
Nedjelja 24.11.2018.
1/4 FINALE 14:30 Marjanović – Čudina Repanić – Posarić Bosnar – Ivanišević Gojić – Puškaš
1/2 FINALE 17:00 Repanić – Čudina Bosnar – Gojić
FINALE 18:30 Repanić – Gojić

 

Marko Rkman