Snooker – CHALLENGE 02 – Filip Šebek pobjednik

Plakati-HBS-snooker

CHALLENGE 02 – sezona 2017/18
8.-10.12.2017
Ksaver 195, Zagreb, SC POT

NEDJELJA: 10.12.2017.

Finale u 19:30 h:

1. Šebek – Sabljak 2:1

 

1/2 finale u 14:30 h:

1. Šebek – Grbić 2:1
2. Sabljak – Polanec 2:1

 

1/4 finale u 14:30 h:

1. Posarić – Šebek 1:3
2. Polanec – Draganić 3:1
3. Gojić – Sabljak 0:3
4. Grbić – Redžić 3:0

 

PETAK: 08.12.2017.

Session 1 u 18.45 h:

1. Posarić – Blažeka 2:0
2. Šebek – Oslić 2:0
3. Redžić – Bilić 2:0
4. Bezmalinović – Kudeljnjak 2:0

Session 2 u 20.15 h:

1. Posarić – Vukobrat 2:0
2. Šebek – Gojić 1:2
3. Redžić – Polanec 2:0
4. Bezmalinović – Marjanović 2:1

Session 3 u 21.15 h:

1. Blažeka – Vukobrat 1:2
2. Gojić – Oslić 2:0
3. Polanec – Bilić 2:1
4. Marjanović – Kudeljnjak 2:0

 

SUBOTA: 09.12.2017.

Session 1 u 13.00 h:

1. Grbić – Draganić 0:2
2. Miočić – Sabljak 1:2
3. Pilipović – Zovko 2:0
4. Čudina – Grgić 2:1

Session 2 u 14.30 h:

1. Fabečić – Draganić 0:2
2. Vasung P. – Sabljak 0:2
3. Pilipović – Dean 0:2
4. Čudina – Knezović 2:0

Session 3 u 16.00 h:

1. Grbić – Fabečić 2:1
2. Miočić – Vasung P. 2:0
3. Zovko – Dean 0:2
4. Knezović – Grgić 2:0

 

1/8 finala u 18.30 h:

1. Redžić – Pilipović 2:0
2. Bezmalinović – Grbić 1:2
3. Dean – Polanec 0:2

1/8 finala u 20 h:

1. Posarić – Miočić 2:1
2. Marjanović – Draganić 0:2
3. Gojić – Knezović 2:1
4. Čudina – Šebek 0:2

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Posarić (Nugget)  2:0  2:0 2 4:0  1
2  Blažeka (POT)  0:2  1:2  0  1:4   3 
3  Vukobrat (POT)  0:2  2:1  1  2:3  2
GRUPA B 1 2 3 P fra  pos
1 Grbić (Mr. Q)  2:1  0:2  1  2:3
2 Fabečić (POT) 1:2  0:2  0  1:4
3 Draganić (Metropolis) 
 2:0  2:0  2  4:0  1
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Šebek (Nugget)  1:2  2:0  1  3:2
2 Gojić (Metropolis) 2:1  2:0  2  4:1
3 Oslić (POT)  0:2 0:2  0 0:4
GRUPA D 1 2 3 P fra  pos
1 Redžić (8 ball)  2:0 2:0  2  4:0  1
2 Polanec (POT)  0:2  2:1  1  2:3  2 
3 Bilić (POT)
 0:2  1:2  0  1:4  3
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Bezmalinović (POT)  2:0  2:1  2  4:1
2 Marjanović (POT)  1:2  2:0  1  3:2  2
3 Kudeljnjak (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
GRUPA F 1 2 3 P fra  pos
1 Miočić (POT)  2:0  1:2  1  3:2
2 Vasung P. (POT)  0:2  0:2  0  0:4  3
3 Sabljak (Nugget)  2:1  2:0  2  4:1  1
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Pilipović (POT)  2:0  0:2  1  2:2  2
2 Zovko (POT)  0:2  0:2 0  0:4 3
3 Dean (POT)  2:0  2:0  2  4:0  1
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 Čudina (POT)  2:0  2:1  2  4:1
2 Knezović (POT) 0:2  2:0 1  2:2
3 Grgić (POT)  1:2  0:2  0  1:4

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 POSARIĆ  2
F2  MIOČIĆ  1  POSARIĆ 1
2 H1  ČUDINA  0  ŠEBEK  3 
C2  ŠEBEK  2  ŠEBEK  2
3 E1  BEZMALINOVIĆ  1  GRBIĆ  1
B2  GRBIĆ  2  GRBIĆ
4 D1  REDŽIĆ  2  REDŽIĆ
G2  PILIPOVIĆ  0    ŠEBEK
5 C1  GOJIĆ   2     SABLJAK
H2  KNEZOVIĆ  1  GOJIĆ  0
6 F1  SABLJAK W/O   SABLJAK  3
A2  VUKOBRAT      SABLJAK  2
7 G1  DEAN 0    POLANEC  1
D2  POLANEC 2  POLANEC
8 E2  MARJANOVIĆ  0  DRAGANIĆ
B1  DRAGANIĆ  2

 

 

SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
petak, 8.12.
Grupe 18.45 Posarić – Blažeka Šebek – Oslić Redžić – Bilić Bezmalinović – Kudeljnjak
Grupe 20.15 Posarić – Vukobrat Šebek – Gojić Redžić – Polanec Bezmalinović – Marjanović
Grupe 21.30 Blažeka – Vukobrat Gojić – Oslić Polanec – Bilić Marjanović – Kudeljnjak
subota, 9.12.
Grupe 13.00 Grbić – Draganić Miočić – Sabljak Pilipović – Zovko Čudina – Grgić
Grupe 14.30 W – Fabečić W – Vasung P. W – Dean W – Knezović
Grupe 16.00 L – Fabečić L – Vasung P. L – Dean L – Knezović
1/8 finala 18.30 Redžić – Pilipović Bezmalinović – Grbić Dean – Polanec Sabljak – Vukobrat
1/8 finala 20.00  Posarić – Miočić Marjanović – Draganić Gojić – Knezović  Čudina – Šebek
nedjelja, 10.12.
1/4 finale 14.30  Posarić – Šebek Polanec – Draganić Gojić – Sabljak  Polanec – Draganić
1/2 finale 16.30  Grbić – Šebek Sabljak – Polanec
FINALE 18.30  Šebek – Sabljak

 

Napomene:
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima.

 

Krešimir Čudina