Snooker -CHALLENGE 01 – ždrijeb i satnica

pehari-za-cht1

U srijedu 8.03.16 u 20.00h, u prostoru SC POT od strane predstavnika IOSS-a i klubova ,izvršen je ždrijeb prvog CHALLENGE turnira nove sezone HSL-a 2016/17 koji će se održati od 10.-12.06.16 u snooker klubu “POT”
Nikad veći broj prijavljenih natjecatelja zahtjevao je da se formira ždrijeb s čak 11 grupa .Dvojica prvoplasiranih u svakoj grupi ostvaraju pravo daljnjeg nastupa u 1/16 finalu koje se kao i sve mečevi do završetka turnira graju prema sistemu jednostavne eliminacije( k.o. modus)

ŽDRIJEB:

 

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 CERAJ (SC POT)
2 JUSUP (SC POT)
3 DOLENC (Zlatar)
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 PUPOVAC (Mr.Q)
2 GROZIĆ (SC POT)
3 HRTICA (SC POT)

 

 

 

 

GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 BLAŽEKA (SC POT)
2 DŽIMBEG(SC POT)
3 VRANJANIN(SC POT)
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 MIHAJLICA (SC POT)
2 DEAN (SC POT)
3 ČUDINA (SC POT)
KRSTEVSKI (SC POT)

 

 

 

 

 

GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 JAKOPOVIĆ (MR.Q)
2 ŠEBEK (SC POT)
3 MIOČIĆ (SC POT)
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 BOSNAR (SC POT)
2 BIŠKUP (SC POT)
3 VASUNG P.(SC POT)

 

 

 

GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 TOPIĆ (SC POT)
2 WRIGHT (SC POT)
3 RKMAN ( SC POT)
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 SKENDER (SC POT)
2 VUKOBRAT (SC POT)
3 VLAHOVIĆ (SC POT)

 

 

 

 

 

GRUPA I 1 2 3 P fra pos
1 RATKOVIĆ (SC POT)
2 MOMČILOVIĆ (SC POT)
3 FABEČIĆ (SC POT)
GRUPA J
1 2 3 P fra pos
1 PAVLOVIĆ (SC POT)
2 ZOVKO (SC POT)
3 LEPESIĆ (SC POT)

 

 

 

 

GRUPA K
1 2 3 P fra pos
1 KNEZOVIĆ (SC POT)
2 CERINSKI T. (SC POT)
3 PILIPOVIĆ (SC POT)
4 HUSUL (SC POT)

 

 

Nakon svakog odigranog meča , ažuriraju se rezultati na :
Rezultati CHALLENGE 01

Igrači su dužni prijaviti svoj nastup voditelju turnira najmanje 20 minuta prije početka meča te uplatiti kotizaciju ( 60,00Kn) prije ulaska u sale sa stolovima Zagrijavanje po igraču je dozvoljeno maksimalno 5 minuta. .U slučaju kašnjenja igrača kao i nepoštivanjja dress code-a primijeniti će se bez iznimke odredbe discpilinskog pravilnika.
SATNICA :

DATUM VRIJEME (h) STOL 1 STOL 2 STOL 3 STOL 4 STOL 5
petak,10.6.
mečevi -grupe 17.30 Jakopović – Šebek Pupovac – Grozić Skender- Vlahović Ratković – Momčilović Biškup – Vasung P.
19.00 roll on -roll off (Miočić) roll on -roll off (Hrtica roll on -roll off
(Vukobrat)
roll on -roll off (Fabečić) roll on -roll off (Bosnar)
20.30 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
subota,11.06.
mečevi -grupe 9.00 Ceraj – Jusup Blažeka – Vranjanin Cerinski T. – Pilipović Knezović – Husul Dean -Čudina
mečevi -grupe 10.30 roll on -roll off (Dolenc,Topić) roll on -roll off (Džimbeg,Rkman) roll on -roll off (Mihajlica,Krstevski) roll on -roll off (Cerinski T.,Pilipović) roll on -roll off (Pavlović,Wright)
mečevi -grupe 12.00 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
mečevi -grupe 13.30 roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off roll on -roll off
1/16 finala 15.30
1/8 finala 17.45
1/8 finala 20.00
nedjelja,12.06.
1/4 FINALE 10.00
1/2 FINALE 11.30
FINALE 17.30

Napomene :
– Voditelj turnira ima pravo promijeniti broj stola na kojem će se igrati pojedini meč
– Voditelj turnira može odrediti da se odlučujući frame radi “održavanja” satnice u prihvatljivim okvirima igra u “six reds”modusu.

-Mećevi će se igrati prema “roll on -roll of” modusu što znači da nema čekanja i pauza, već se po završetu jednog meča odnah započinje s drugim bez obzira na grupu.
Voditelj turnira odlučuje o redoslijedu mečeva u “roll on -roll off” modusu
U slučaju da trojica natjecatelja u grupi imaju identičan broj pobjeda i istu frame razliku ,igrati će se “shoot out” s jednom crvenom kuglom (stavlja se uz mantinelu u liniji s rozom kuglom) odmah po završetu zadnjeg meča u grupi.
– za mečeve k.o runde koja se igra u nedjelju, dakle od 1/2 finala,propisan je dress code tipa B (dress code tip B ) i u drugom tipu odijevanja neće biti dozvoljen nastup.


Svim natjecateljima želimo uspješan nastup!

 

Darko Hojan