Snooker – CHALLENGE 01 – Tin Venos pobjednik

Plakati HBS snooker 800x472 ss

CHALLENGE 01 – sezona 2018/2019

12.-14.10.2018.
Snooker Club POT, Zagreb, Ksaver 195

 

ŽDRIJEB:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Draganić (Metropolis) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Kuže (POT) 0:2 1:2 0 1:4 3
3 Ivanišević (Mr. Q) 0:2 2:1 1 2:3 2
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Gojić (Metropolis) 2:0 1:0 2 3:0 1
2 Fabečić (POT) 0:2 1:0 1 1:2 2
3 Šujeranović (Mr. Q) 0:1 0:1 0 0:2 3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Čudina (POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
2 Cerinski T. (POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
3 Venos (Mr. Q) 2:0 2:0 2 4:0 1
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Marjanović (POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
2 Kudeljnjak (POT) 0:2 1:2 0 1:4 3
3 Karna (Nugget) 2:0 2:1 2 4:1 1
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Pilipović (POT) 2:1 2:0 2 4:1 1
2 Zovko (POT) 1:2 1:2 0 2:4 3
3 Zolota (Nugget) 0:2 2:1 1 2:3 2

 

 

 

GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 Posarić (Nugget) 1:2 1:0 1 2:2 2
2 Blažeka (POT) 2:1 1:0 2 3:1 1
3 Jurkin (Nugget) 0:1 0:1 0 0:2 3
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Knezović (POT) 2:0 1:0 2 3:0 1
2 Vukobrat (POT) 0:2 1:0 1 1:2 2
3 Skender (POT) 0:1 0:1 0 0:2 3

 

 

 

 

 

Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
DRAGANIĆ
DRAGANIĆ 3
2 G2 VUKOBRAT 0 POSARIĆ 1
F2 POSARIĆ 2 DRAGANIĆ 1
3 E1 PILIPOVIĆ 2 PILIPOVIĆ 2
C2 ČUDINA 1 PILIPOVIĆ 3
4 B2 FABEČIĆ 2 FABEČIĆ 0
D1 KARNA 0 PILIPOVIĆ 1
5 C1 VENOS 2 VENOS 2
A2 IVANIŠEVIĆ 0 VENOS 3
6 F1 BLAŽEKA 1 MARJANOVIĆ 0
D2 MARJANOVIĆ 2 VENOS 2
7 G1 KNEZOVIĆ 0 ZOLOTA 1
E2 ZOLOTA 2 ZOLOTA 3
8 GOJIĆ 0
B1 GOJIĆ


SATNICA:

DATUM (h) STOL 1
STOL 2 STOL 3 STOL 4
Petak, 12.10.
Grupe 18.45 Gojić – Šujeranović Knezović – Skender Marjanović – Karna
Grupe 20.15 W- Fabečić W – Vukobrat W – Kudeljnjak
Grupe 21.45 L – Fabečić L – Vukobrat L – Kudeljnjak
Subota, 13.10.
Grupe 14.00 Draganić – Ivanišević Čudina – Venos Pilipović – Zolota Posarić – Jurkin
Grupe 15.30 W – Kuže W – Cerinski T. W – Zovko W – Blažeka
Grupe 17.00 L – Kuže L – Cerinski T. L – Zovko L – Blažeka
1/8 finala 19.00 Venos – Ivanišević Fabečić – Karna Blažeka – Marjanović Vukobrat – Posarić
1/8 finala 20.30 Knezović – Zolota Pilipović – Čudina
Nedjelja, 14.10.
1/4 finale 14.30 Draganić – Posarić Zolota – Gojić Venos – Marjanović Pilipović – Fabečić
1/2 finale 17.00 Draganić – Pilipović Venos – Zolota
FINALE 18.30 Pilipović – Venos

 

Napomena:
– u izuzetnim situacijama Voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima

 

Krešimir Čudina