Snooker- CHALLENGE 01 – rezultati 3. dan

Plakati-HBS-SnookerCH

CHALLENGE 01 – Sezona 2017/18
06.10.-08.10.2017
Zagreb,Ksaver 195  – “Snooker Club POT”
voditelji: Krešimir Čudina i Darko Hojan

 

Rezultati prvog CHALLENGE turnira sezone 2017/18:

Petak, 6.10.2017.

18.30 h
1. Ceraj – Marjanović 2:1
2. Bosnar – Grozić 2:0
3. Bezmalinović – Cvitan 2:0
4. Fabečić – Blažeka 0:2

20 h
1. Ceraj – Gojić 1:2
2. Bosnar – Novak 0:2
3. Bezmalinović – Knezović 2:1
4. Blažeka – Sabljak 1:2

21.30 h
1. Marjanović – Gojić 2:1
2. Grozić – Novak 0:2
3. Knezović – Cvitan 1:2
4. Fabečić – Sabljak 0:2

Shoot-out -Grupa A

1. Ceraj – Marjanović 1:0
2. Ceraj – Gojić 1:0
3. Gojić – Marjanović 1:0

 

Subota, 7.10.2017.

12.30 h
1. Polanec – Rkman 2:1
2. Čudina – Zovko 2:1
3. Miočić – Cerinski T. 2:0
4. Pilipović – Krstevski 2:0

5. Bartol – Oslić 2:0

14:00 h
1. Polanec – Dolenc 2:0
2. ČudinaBartol 1:2
3. Miočić – Dean 1:2
4. Pilipović – Kušter 0:2

5. Zovko – Oslić 1:2

 

15:30 h
1. Rkman – Dolenc 2:0
2. ČudinaOslić 2:1 
3. Dean – Cerinski T. 2:1
4. Krstevski – Kušter 0:2

5. Zovko – Bartol 0:2

 

1/8 finala

1. Kušter – Gojić 2:0
2. Sabljak – Cvitan 0:2
3. Ceraj – Pilipović 2:0
4. Bartol – Rkman 2:1

5. Novak – Miočić 2:0
6. Bezmalinović – Blažeka 2:0
7. Dean – Bosnar 0:2 
8. Čudina – Polanec 2:0

 

Nedjelja, 8.10.2017.

1/4 finale, 15:00 h

1. Ceraj – Novak 1:3
2. Bartol – Bezmalinović 3:0
3. Bosnar – Kušter 3:0
4. Cvitan – Čudina 3:2

 

1/2 finale, 19 h

1. Novak – Bartol 2:0
2. Bosnar – Cvitan 0:2

 

Finale, 20:30 h

1. Novak – Cvitan 2:0

 

Kompletan raster

ŽDRIJEB:

 

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 Ceraj (POT)  1:2  2:1 1  3:3 1
2 Gojić (Metropolis)  2:1  1:2 1  3:3 2
3 Marjanović (POT)
 1:2  2:1 1 3:3 3
GRUPA B 1 2 3 P fra pos
1 Rkman (Nugget)  1:2  2:0 1 3:2  2
2 Polanec (POT)  2:0  2:0  2 4;0  1
3 Dolenc (Zlatar)
 0:2  0:2 0  0:4 3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Miočić (POT)  1:2  2:0 1  3:2 2
2 Dean (POT)
 2:1  2:1  2  4:2 1
3 Cerinski T. (POT)  0:2  1:2 0 1:4 3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Bezmalinović (POT)  2:1  2:0  2 4:1  1
2 Knezović (POT)  1:2  1:2 0 2:4 3
3 Cvitan (The Nugget)
 0:2  2:1  1  2:3  2
GRUPA E 1 2 3 4 P fra pos
1 Čudina (POT)  2:1  1:2 2:1 2  5:4  2
2 Zovko (POT)  1:2  0:2 1:2 0 2:6  4
3 Bartol (Metrop.)  2:1  2:0 2:0 3  6:1 1
4  Oslić (POT)  1:2  2:1  0:2 1 3:5 3
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 Pilipović (POT)  2:0  0:2  1  2:2 2
2 Krstevski (POT) 0:2  0:2  0  0:4 3
3 Kušter (Zlatar)  2:0  2:0 2 4:0  1
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Fabečić (POT)  0:2  0:2  0 0:4  3
2 Blažeka (POT)  2:0  1:2 1  2:3 2
3 Sabljak (The Nugget)  2:0  2:1  2 4:1  1
GRUPA H
1 2 3 P fra pos
1 Bosnar (POT)  2:0  0:2 1  2:2  2
2 Grozić (The Nugget) 0:2  0:2 0  0:4  3
3 Novak (Mr.Q)  2:0  2:0  2 4:0 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 CERAJ
F2  PILIPOVIĆ  CERAJ 1
2 H1  NOVAK  NOVAK  3 
C2  MIOČIĆ    NOVAK
3 E1  BARTOL    BARTOL
B2  RKMAN  BARTOL  
4 D1  BEZMALINOVIĆ  BEZMALINOVIĆ  
G2  BLAŽEKA      NOVAK   2 
5 C1  DEAN      CVITAN  0
H2  BOSNAR 2  BOSNAR  3  
6 F1  KUŠTER 2  KUŠTER  0  
A2  GOJIĆ  0     BOSNAR  0
7 G1  SABLJAK 0    CVITAN   2 
D2  CVITAN 2  CVITAN
8 E2  ČUDINA 2  ČUDINA
B1  POLANEC  0 

 

 

SATNICA:

DATUM (h) STOL 1 – 5
STOL 1 – 5 STOL 1 – 5 STOL 1 – 5 STOL 1 – 5
petak, 06.10.
mečevi grupe 18.30 Ceraj – Marjanović Bezmalinović – Cvitan
Fabečić – Blažeka
Bosnar – Grozić
mečevi grupe 20.00 W – Gojić W – Knezović W – Sabljak W – Novak
mečevi grupe 21.30
subota, 07.10.
mečevi grupe 12.30  Rkman – Polanec  Miočić – Cerinski T.  Čudina – Zovko  Pilipović – Krstevski  Bartol – Oslić
mečevi grupe 14.00 W  – Dolenc W  – Dean  Čudina – Bartol W – Kušter  Zovko – Oslić
mečevi grupe 15.30  Čudina – Oslić  Zovko – Bartol
1/8 finale 18.00
1/8 finale 20.00
nedjelja, 08.10.
1/4 finale 14.30
1/2 FINALE 17.00
FINALE 18.30

Napomene :
– BROJ STOLA NA KOJEM ĆE IGRATI POJEDINE GRUPE ILI k.o. MEČEVI ,BITI ĆE ODREĐEN ŽDRIJEBOM 15 MINUTA PRIJE POČETKA MEČEVA UZ NAZOČNOST INVOLVIRANIH
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu, pravovremenu obavijest natjecateljima.

SATNICA SUDACA :
Nedjelja u 17.00 1/2 finale: Krstevski, Švehla
Finale : Švehla (Krstevski: marker)

Darko Hojan
voditelj lige