CHALLENGE 06 – REZULTATI live, NEDJELJA 22.00h

zdrijeb

 

CHALLENGE 06
02.06.-04.06.2017
Zagreb,SC POT

REZULTATI :
NEDJELJA,04.06. u 22.00.h

RASTER:

GRUPA A 1
2 3 P fra pos
1 POSARIĆ (SC POT) 0:2 0:2 0 0:4 3
2 Dean (POT) ) 2:0 2:1 2 4:1 1
3 Marjanović ( POT)
2:0 1:2 1 3:2 2
GRUPA B 1 2 3 4 P fra pos
1 Vranjanin(POT) 2:0 w/0 2:0  2 4:0  1
2 Blažeka (POT) 0:2 w/0 2:1  1 2:3 2
3 Jakopović (Mr.Q)
 ff ff  ff  ff ff ff
4 Cerinski T.  0:2 1:2 w/0  0 1:4  3
GRUPA C 1 2 3 P fra pos
1 Topić (POT)  0:2  2:0 1 2:2 2
2 Bezmalinović ( POT)
2:0 2:0 2 4:0 1
3 Zovko (POT)  0:2 0:2 0 0:4 3
GRUPA D 1 2 3 P fra pos
1 Skender (POT) 2:1 2:0 2 4:1  1
2 Čudina ( POT) 1:2 0:2 0 1:4  3
3 Gojić (Metrop.)
0:2  2:0 2:2 2
GRUPA E 1 2 3 P fra pos
1 Šebek (POT) 2:0 2:0 2 4:0 1
2 Vasung P. (POT) 0:2  2:0 1  2:2 2
3 Grozić (POT) 0:2 0:1  0 0:4 3
GRUPA F 1 2 3 P fra pos
1 Pantić (POT) 2:0 0:2 1 2:2 2
2 Knezović (POT) 0:2  0:2 0 0:4 3
3 Hržina (POT) 2:0  2:0 2 4:0  1
GRUPA G 1 2 3 P fra pos
1 Miočić (POT) 1:2 2.1 1  3:3  2
2 Redžić (8ball) 2:1 1:0  2  3:1  1
3 Wright(POT)  1:2  0:1 3 1:3  3
GRUPA H
1 2 3 4 P fra pos
1 Bosnar (POT) 2:0 2:0 2:0 3 6:0 1
2 Fabečić (POT) 0:2 2:0 1:2 1 3:4 2
3 Džimbeg(POT) 0:2 0:2 2:0  1 2:4 3
4 Kudeljnjak (POT) 0:2 2:1 0:2  1 2:5 4
Meč 1/8 finala Rez. Meč 1/4 finale Rez. Meč 1/2 finale Rez. Meč FINALE Rez.
1 A1
 DEAN 0
F2  PANTIĆ 2  PANTIĆ 0
2 H1 BOSNAR 1  TOPIĆ  2
C2 TOPIĆ 2  TOPIĆ 2
3 E1  ŠEBEK  2  ŠEBEK 1
B2  BLAŽEKA 1  ŠEBEK 2
4 D1  SKENDER 0  MIOČIĆ 1
G2  MIOČIĆ 2  TOPIĆ 3
5 C1  BEZMALINOVIĆ 2  REDŽIĆ 0
H2  FABEČIĆ 1  BEZMALINOVIĆ 2
6 F1  HRŽINA 2  HRZINA 0
A2  MARJANOVIĆ 0  BEZMALINOVIĆ 0
7 G1  REDŽIĆ 2  REDŽIĆ 2
D2  GOJIĆ  0  REDŽIĆ 2
8 E2  VASUNG P. 2  VASUNG  0
B1  VRANJANIN 1

SATNICA :

DATUM (h) STOL 1 – 5
STOL 1 – 5 STOL 1 – 5 STOL 1 – 5 STOL 1 – 5
petak,02.06.
mečevi -grupe 18.30 Topić – Zovko Skender – Gojić
Miočić– Wright
Bosnar – Džimbeg
Fabečić – Kudeljnjak
mečevi -grupe 19.30 Bezmalinović Čudina Redžić Bosnar – Fabečić Džimbeg – Kudeljnjak
mečevi -grupe 21.00
subota,03.05.
mečevi -grupe 11.30 Posarić – Marjanović
Šebek- Grozić Pantić – Hržina Vranjanin – Jakopović Blažeka – Cerinski T.
mečevi -grupe 12.30 Dean
Vasung P. Knezović Vranjanin – Cerinski T. Blažeka – Jakopović
mečevi -grupe 15.00
1/8 finale 17.30 Skender – Miočić Redžić – Gojić Hržina Pantić
1/8 finale 19.30 Bosnar – Topić Bezmalinović – Fabečić Šebek – Blažeka  Vasung P. – Vranjanin
nedjelja,14.05
1/4 finale 14.00
1/2 FINALE 16.00
FINALE 18.00

Napomene :
– BROJ STOLA NA KOJEM ĆE IGRATI POJEDINE GRUPE ILI k.o. MEČEVI ,BITI ĆE ODREĐEN ŽDRIJEBOM 15 MINUTA PRIJE POČETKA MEČEVA UZ NAZOČNOST INVOLVIRANIH
– u izuzetnim situacijama voditelj turnira može promijeniti satnicu uz prethodnu ,pravovremenu obavijest natjecateljima.

SATNICA SUDACA :
Nedjelja u 16.00 1/2 finale  : Wright,Miočić,
Finale : Marko Rkman( Miočić : marker)

Darko Hojan
IOSS,predsjednik